Robert Lewandowski

i

Autor: Marek Zieliński/Super Express Robert Lewandowski

Przeżyli koszmar!

Okradli Roberta i Annę Lewandowskich! Z ich Porsche Cayenne GTS zniknęły koła! Wszystko przed ważnym wydarzeniem!

Robert Lewandowski nie miał łatwego życia po tym, jak ogłoszono jego transfer z Borussii Dortmund do Bayernu Monachium. Wierni kibice klubu z Dortmundu nie chcieli wybaczyć Lewandowskiemu zasilenia barw drużyny największego rywala, co skończyło się dość nieprzyjemnym incedentem w postaci kradzieży kół z samochodu piłkarza. Jak widać, nawet taka postać jak Lewandowski miewał swoje problemy w Niemczech.

Robert Lewandowski uchodzi dziś za prawdziwą legendę niemieckiej ligi i był wielkim bohaterem Borussii Dortmund i Bayernu Monachium. Mało kto pamięta jednak, że zawodnik reprezentacji przechodząc z klubu z Zagłębia Ruhry do Bawarczyków zrobił sobie wrogów w postaci fanów BVB. Samochód Polaka został okradziony z kół! Ta historia wstrząsnęła niemieckim środkowiskiem piłkarskim.

Robert Lewandowski miał swoje problemy w Niemczech. Z jego samochodu zniknęły koła

Robert Lewandowski podjął decyzję o transferze do Bayernu w 2014 roku i wterdy to właśnie jego samochód został perfidnie okradziony. Z Porsche Cayenne GTS zginęły koła! Stało się to w nocy 10 lutego 2014 roku. Z niedzieli na poniedziałek nieznani sprawcy przywłaszczyli sobie aluminiowe felgi z luksusowego Porsche. Przy okazji uszkodzone zostało podwozie SUV-a, który osiadł na cegłówkach. Bez lawety i wizyty w warsztacie z pewnością się nie obyło, a naprawa auta, którym na co dzień poruszała  się Anna Lewandowska z pewnością była kosztowna. Same obręcze ze stopów lekkich do Porsche oraz sportowe niskoprofilowe opony, to już koszt nawet 25 tysięcy złotych.

Test schabowego w restauracji Nine's Roberta Lewandowskiego | FUTBOLOGIA
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze