Marcin Kamiński

i

Autor: East News Marcin Kamiński

Polak bohaterem niemieckiego klubu! Dał wygraną w doliczonym czasie

2021-10-15 22:25

Weekend rozpoczął się znakomicie dla polskiego obrońcy Schalke 04 Gelsekirchen - Marcina Kamińskiego. Środkowy obrońca swoim golem w doliczonym czasie gry meczu z Hannover 96 zapewnił drużynie zwycięstwo w dalszej walce o powrót do 1. Bundesligi po tegorocznym spadku.

Po odejściu z Lecha Poznań w 2016 roku, Marcin Kamiński jest związany z futbolem w Niemczech. Najpierw reprezentował barwy VfB Stuttgart, potem trafił do Fortuny Duesseldorf, a teraz występuje w Schalke 04 Gelsekirchen. Cel w Zagłębiu Ruhry jest jasny - wywalczyć szybki powrót do elity po tym, jak w ubiegłym sezonie S04 zawiodło na całej linii i zanotowało spadek na niższy szczebel rozgrywkowy.

Zobacz też: PZPN idzie na wojnę po meczu z Anglią! Oskarżyciele Glika już mogą się bać

Schalke o awans mocno walczy, a Marcin Kamiński mocno mu w tym pomaga. W piątkowym starciu z Hannoverem na wyjeździe rozegrał pełne spotkanie, a już w doliczonym czasie gry wpisał się na listę strzelców. Dzięki temu drużyna z Gelsekirchen wygrała i dopisała do swojego konta cenny komplet punktów. Po dziesięciu rozegranym potyczkach plasuje się aktualnie na trzeciej lokacie mając tyle samo punktów co dwa pierwsze zespoły i będąc w wirze walki o awans do Bundesligi.

Kazimierz Węgrzyn o SKANDALU w meczu z Albanią: SPODZIEWALIŚMY SIĘ TEGO!
Najnowsze