Tymoteusz Puchacz, Adam Buksa

i

Autor: Cyfra Sport Tymoteusz Puchacz, Adam Buksa

trudna sytuacja

Reprezentant Polski na wylocie z klubu? Wyszły szczegóły, trener chce postawić na kogoś innego

2022-08-03 19:24

Sytuacja Tymoteusza Puchacza w Unione Berlin wciąż jest niepewna. Reprezentant Polski jeszcze nie miał okazji zadebiutować w berlińskim klubie w Bundeslidze. Ostatnie pół roku spędził na wypożyczeniu i nie wykluczone, że znów się na nie uda. Nie wszystko jest jeszcze jednak przesądzone, o czym mówi dziennikarz Łukasz Wiśniowski.

Wielu polskich piłkarzy będzie w rundzie jesiennej walczyć o wyjazd na mundial w Katarze. Jednym z tych, którzy nie mogą być do końca pewni swojej pozycji, jest Tymoteusz Puchacz, który wciąż nie może wywalczyć sobie miejsca w składzie Unionu Berlin. jak podaje Łukasz Wiśniowski, Polak ma niedługo spotkać się z trenerem stołecznego klubu, Ursem Fischerem. – W tym tygodniu Tymek ma mieć spotkanie z trenerem Ursem Fischerem nt. swojej przyszłości, więc to może być kluczowe. Ale ma być gotowy na to, żeby rywalizować o miejsce w składzie na 1. kolejkę Bundesligi – zdradził Łukasz Wiśniowski w programie "International Level" na kanale Meczyki. Niewykluczone, że po tej rozmowie dowiemy się więcej na temat tego, gdzie zagra w nadchodzących miesiącach Tymoteusz Puchacz.

W Spartaku Trnawa doskonale znają walory Rakowa. A tego piłkarza doceniają w sposób wyjątkowy!

Zobacz pożegnanie Lewandowskiego z Monachium. Kliknij w galerię poniżej:

Puchacz znów zmieni barwy? Kluczowa rozmowa już niedługo

Wcale nie jest wykluczone, że Puchacz zostanie i będzie walczył o miejsce w składzie. Nie jest natomiast tajemnicą, że jego rywal do gry ma większe uznanie u trenera. – Ale te opcje wypożyczenia i odejścia gdzieś tam wisiały w powietrzu, nawet jedna z Bundesligi, ale na razie bez szczegółów, żeby nie palić tematów. I może tak być, natomiast na ten moment to jest rywalizacja dwóch ludzi o jedno miejsce, jednak Giesselmann jest oczywiście na lepszej pozycji w tej walce – wyjaśnił Wiśniowski.

Lewandowski zamieszka tam, gdzie Messi. Nowe informacje ws. przenosin do Barcelony!

Dziennikarz przyznał, że zawodnik zyskał więcej uznania w oczach trenera w ostatnim czasie, ale kolejne wypożyczenie wciąż jest możliwe w jego przypadku.

Robert Lewandowski w Stanach Zjednoczonych
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze