Robert Lewandowski, Leo Messia

i

Autor: AKPA(2)

Nowy dom Lewego

Lewandowski zamieszka tam, gdzie Messi. Nowe informacje ws. przenosin do Barcelony!

2022-08-03 16:54

Przenosiny polskiego napastnika do Barcelony stały się faktem! Robert Lewandowski szykuje się do zamieszkania w Hiszpanii po transferze do Katalonii. Nasz superstrzelec ma zamieszkać tam, gdzie Leo Messi. Hiszpańskie media przekazały nowe wieści w sprawie tej przeprowadzki.

Robert Lewandowski stał się bohaterem prawdopodobnie największego transferu w historii polskiego futbolu. Lewy przeniósł się za olbrzymie pieniądze z Bayernu Monachium do FC Barcelona. Nasz snajper szuka lokum, by móc spokojnie przemieszczać się do ośrodka treningowego „Blaugrany”. Jak informują hiszpańskie media, „Duma Katalonii” miała przekazać Lewandowskiemu tymczasowe mieszkanie. Wiemy, w jakim mieście ma zamieszkać do momentu wybrania nowego domu.

Mistrzowie Polski będą mieli poważne problemy na Islandii? Nie dzieje się tam dobrze, mowa o trzęsieniu ziemi!

Lewandowski zamieszka tam, gdzie Messi. Wiemy, w jakim mieście

Dziennikarze „Sportu” poinformowali, że Robert Lewandowski zamieszka w tymczasowym domu, który udostępni mu FC Barcelona. Ten znajduje się w miejscowości Castelldefels. W 60-tysięcznym mieście Polacy zamieszkają do momentu wybrania domu dla siebie w innym miejscu.

Robert Lewandowski pożegnał się z Monachium. Poruszające chwile. Zobacz zdjęcia w galerii poniżej!

Wcześniej mówiło się, że Lewandowscy mogą zamieszkać w Sitges. To wciąż możliwe! Media donosiły, że siostra piłkarza pomagała rodzinie z odnalezieniem odpowiedniego miejsca. W Castelldefels przez lata mieszkał m.in. Lionel Messi.

Lewandowski w Barcelonie: Kiedy prezentacja? Debiut na Camp Nou

Robert Lewandowski miał już okazję zagrać w kilku meczach w barwach Barcelony podczas obozu przygotowawczego w USA. Na razie nie strzelił jednak ani jednego gola. Lewy pojawi się kolejny raz na Camp Nou w piątek, 5 sierpnia, gdy zostanie oficjalnie zaprezentowany w barwach Barcelony. Debiut w meczu na Camp Nou najprawdopodobniej 7 sierpnia w meczu Barcelona – Pumas.

Reprezentant Polski pożegna się z Premier League? Trener nie widzi dla niego miejsca, przed Polakiem trudna decyzja

Sonda
Co sądzisz o transferze Roberta Lewandowskiego?
Listen to "SuperSport" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze