Znowu chcieli WYKIWAĆ Roberta Lewandowskiego! Były mocne naciski

2020-12-02 16:06 mso
Robert Lewandowski
Autor: Cyfrasport Robert Lewandowski

Bez dwóch zdań nie ma w tym momencie drugiego tak dobrego piłkarza na świecie. Robert Lewandowski przez lata był w cieniu Leo Messiego i Cristiano Ronaldo, ale po wygranej w Lidze Mistrzów i zdeklasowaniu konkurentów na wszystkich polach w końcu wybił się przed szereg. I zrobił to oczywiście zasłużenie. Niestety, chyba nie wszystkim to odpowiada. Ujawniane są kolejne szczegóły tego, jak próbowano wyrolować naszego gwiazdora.

Mnóstwo pecha w całym swoim szczęściu ma Robert Lewandowski. Polski piłkarz grał jak natchniony w minionym sezonie, prowadząc Bayern Monachium do wygranej w Lidze Mistrzów, Bundeslidze, Pucharze Niemiec, Superpucharze Europy i zgarniając statuetki najlepszego strzelca niemieckiej ekstraklasy i Ligi Mistrzów. Niestety, z powodu odwołania plebiscytu Złotej Piłki, ta nagroda przeszła mu już obok nosa.

Kumpel Lewandowskiego będzie hodował MARIHUANĘ! Dołączyć ma do niego kolega z boiska

Robert Lewandowski zarabia ogromne pieniądze na FIKUŚNYCH TAŃCACH | Futbologia

Lewandowski jest zdecydowanym faworytem do wygrania nagrody najlepszego piłkarza FIFA. Okazuje się jednak, że i to mogło go ominąć! Gianni Infantino, szef Międzynarodowej Federacji Piłkarskiej miał odwołać ten plebiscyt. Na szczęście mocne naciski Karla-Heinza Rummenigge zachęciły głowę światowego futbolu do zmiany decyzji.

- Rozmawiałem o tym z Giannim Infantino kilkukrotnie. Mówiłem mu, że to przecież coroczny plebiscyt i nie można zapomnieć o tym, że w tym roku też graliśmy w piłkę. Potem za dziesięć lat widzielibyśmy, że w 2020 roku jest luka po stronie zwycięzcy, choć ten był w 2021 czy 2022 roku! - mówi cytowany przez niemieckie media Rummenigge. 

Robert Lewandowski ma nowe zajęcie! Będzie produkował panele słoneczne

32-letni Lewandowski wystąpił w tym sezonie w 14 meczach we wszystkich rozgrywkach. W tym czasie zdobył 15 bramek i zanotował pięć kolejnych asyst.

Najnowsze