Robert Lewandowski strzelił pierwszego gola po wakacjach

Autor: Twitter Robert Lewandowski strzelił pierwszego gola po wakacjach

Robert Lewandowski już strzela po wakacjach! Zobacz pierwszego gola po urlopie [WIDEO]

2019-07-18 8:47

Robert Lewandowski już zabrał się do ciężkiej pracy. Po tegorocznych wakacjach wyleciał z ekipą Bayernu Monachium do Stanów Zjednoczonych, gdzie mistrzowie Niemiec zagrają kilka spotkań kontrolnych. W nocy z środy na czwartek Bawarczycy stanęli w szranki z Arsenalem. Już w tej rywalizacji "Lewy" zdobył bramkę. Jego zespół przegrał jednak z Anglikami.

Turniej International Champions Cup to wielka gratka dla kibiców za Wielką Wodą. Do Stanów Zjednoczonych poleciały najlepsze drużyny Starego Kontynentu, które mają tam tysiące fanów. Nic dziwnego, że na trybunach podczas spotkania Bayernu Monachium z Arsenalem zasiadła rzesza kibiców, wspierających jednych i drugich. Widzowie mogli na żywo zobaczyć pierwszego gola po urlopie Roberta Lewandowskiego. Kapitan piłkarskiej reprezentacji Polski w 71. minucie jak dynamit wyskoczył w powietrze i głową uderzył piłkę w kierunku bramki "Kanonierów", nie dając golkiperowi rywali żadnych szans. Tym trafieniem "Lewy" wyrównał wynik, ponieważ tuż po przerwie piłkę do własnej bramki zapakował Louis Poznanski. Mistrzowie Niemiec nie potrafili jednak utrzymać choćby remisu, a Robert Lewandowski mógł poczuć się niepocieszony w końcówce. W 88. minucie gola na 2:1 dla Anglików strzelił bowiem Eddiee Nketiah. W kolejnym spotkaniu ICC Bayern zagra z Realem Madryt. Spotkanie to zaplanowano na godzinę 2:00 polskiego czasu w nocy z soboty na niedzielę.