Robert Lewandowski może mieć nowego trenera! Wszystko przez to ultimatum

2019-09-20 21:23 MSo
Robert Lewandowski, Bayern Monachium
Autor: East News Robert Lewandowski

Niko Kovać nie radzi sobie źle w roli trenera Bayernu Monachium, ale w stolicy Bawarii dalej celują nie tylko w krajowe sukcesy, ale również w wyniki osiągane na europejskim polu. Tych jak na razie brakuje - jeśli tym razem będzie podobnie, Robert Lewandowski w przyszłym sezonie może mieć nowego trenera. Wiadomo nawet, kto mógłby nim zostać!

Sytuacja w Paryżu jest bardzo napięta. Właściciele PSG bardzo mocno liczą na sukces na międzynarodowych boiskach. Thomas Tuchel pokazał, że jego zespół stać na niezłe wyniki - potwierdził to chociażby podczas rywalizacji w Lidze Mistrzów z Realem Madryt, gdy jego zespół wygrał 3:0.

Mimo to, Tuchel ma postawione ultimatum przez zarząd. W przypadku słabych wyników osiąganych w europejskich pucharach, najzwyczajniej w świecie pożegna się ze swoją pracą. Jak informuje L'Equipe, sytuacja nie jest skomplikowana. Celem jest co najmniej wejście do półfinału Champions League.

Francuscy dziennikarze dodają, że Bayern Monachium jest zainteresowany zatrudnieniem Tuchela w swoim klubie. Działacze bawarskiego zespołu mieliby chcieć zatrudnić go latem 2020 roku - wiele prawdopodobnie będzie zależało też od wyników osiągniętych przez Kovaca w tym sezonie.

Na ten moment, po czterech kolejkach Bundesligi, Bayern Monachium zajmuje czwarte miejsce w tabeli. Swoje najbliższe spotkanie Lewandowski i spółka zagrają w sobotę 21. września z 1. FC Koeln. Początek spotkania o 15:30. Relacja na żywo na Sport.se.pl!

Najnowsze