Cezary Kucharski, Robert Lewandowski

i

Autor: Tomasz Radzik/SE/AP Photo Cezary Kucharski, Robert Lewandowski

Robert Lewandowski nie chciał trafić do Anglii? Były agent stawia odważną tezę i wskazuje, czego miał bać się Lewy

2022-06-15 21:04

Robert Lewandowski po latach spędzonych w Bayernie Monachium może zmienić barwy klubowe. W kontekście tych przenosin mówi się przede wszystkim o FC Barcelona, jednak do dopięcia transferu wciąż daleko. Jako że Polak już nie raz zakomunikował, że jest zdeterminowany opuścić Monachium, swojej szansy szukają m.in. angielskie kluby. Tymczasem Cezary Kucharski ujawnia, czego jego zdaniem Lewandowski bał się, jeśli chodzi o przenosiny do Premier League.

Spekulacje na temat tego, jak dalej potoczy się kariera Roberta Lewandowskiego, wciąż trwają. Polak chce opuścić Bayern Monachium już latem tego roku, ale niewykluczone, że będzie musiał spędzić tam jeszcze jeden sezon. Najbardziej zainteresowana sprowadzeniem kapitana polskiej reprezentacji ma być oczywiście FC Barcelona, ale swojej szansy, nie po raz pierwszy z resztą, mają szukać także angielskie kluby. W odniesieniu do zainteresowania angielskich gigantów w poprzednich latach wypowiedział się niedawno Cezary Kucharski, były agent Roberta Lewandowskiego. Kucharski wyjawił, co jego zdaniem sprawiało, że napastnik nie był zbyt zmotywowany, by przenosić się na Wyspy Brytyjskie.

Sensacyjne wieści w sprawie przyszłości Lewandowskiego! Hiszpanie nie mają złudzeń, ujawnili konkretną datę

Robert Lewandowski miał obawy przed grą w Anglii?

Cezary Kucharski i Robert Lewandowski niegdyś stanowili zgrany duet, a teraz toczą spór sądowy. Mimo to były agent nie ma problemu z odpowiadaniem na pytania o kapitana reprezentacji Polski. Tym razem odniósł się do tego, czemu jego zdaniem Robert Lewandowski raczej do Anglii się nie przeniesie i dlaczego nie chciał przenosić się tam w przeszłości.

Robert Lewandowski przywołał wydarzenia z przeszłości. Wtedy cały kraj tonął we łzach

 – Dlaczego nie Anglia? Zawsze słyszałem infantylne wyjaśnienia Roberta, że tam dużo pada. Tak mi powiedział. Myślę, że prawdziwy powód jest taki, że nie sądził, by mógł tam być tak skuteczny jak w Niemczech. Robert naprawdę się tego bał – powiedział Kucharski w rozmowie z portalem sport1.de.

Robert Lewandowski i Andrzej Janisz przytulili się po meczu. Legendarny komentator ostatni raz pracował z kadrą
Najnowsze