Robert Lewandowski ZDRADZIŁ, o czym rozmawiał z Cristiano Ronaldo! Padły niezwykłe słowa

2021-01-13 19:45 PM
Robert Lewandowski, Cristiano Ronaldo
Autor: East News Robert Lewandowski i Cristiano Ronaldo

Robert Lewandowski w minionym roku wygrał wszystko, co było do wygrania. Polak zgarniał wiele indywidualnych nagród, które w ostatnich latach były najczęściej zarezerwowane dla Leo Messiego czy Cristiano Ronaldo. Teraz polski napastnik zdradził, o czym rozmawiał z portugalskim gwiazdorem podczas niedawnej gali Soccer Globe Awards 2020, na której odebrał nagrodę dla Piłkarza Roku.

Ostatnie miesiące były dla Roberta Lewandowskiego niezwykle intensywne. Polak nie tylko grał i trenował, ale często odbierał kolejne nagrody i wyróżnienia za poprzedni sezon i cały 2020 rok. Jedną z gal, na której pojawił się osobiście, była Globe Soccer Awards 2020 zorganizowana w Dubaju. Polak pojawił się tam w towarzystwie swojej żony, Anny Lewandowskiej, a udział w niej brali również m.in. Iker Casillas czy Cristiano Ronaldo.

Żony Krychowiaka i Piątka kuszą na Zanzibarze! Jedna BIUSTEM, druga NOGAMI! Ale starcie WAGs! [ZDJĘCIA]

W minionym roku portugalski gwiazdor musiał kilkukrotnie uznać wyższość Roberta Lewandowskiego. Tak było choćby na wspomnianej gali, gdzie napastnik Bayernu Monachium odebrał nagrodę dla Piłkarza Roku. Teraz w rozmowie z niemieckimi mediami „Lewy” zdradził, że rozmawiał po gali z Ronaldo i zdradził też część szczegółów ich konwersacji.

Zobacz zdjęcia Roberta i Anny Lewandowskich z Gali Mistrzów Sportu:

Robert Lewandowski przyznał w „Sport Bildzie”, że zamienił kilka zdań z gwiazdorem Juventusu po zakończeniu uroczystości. Zdradził, że Portugalczyk docenił jego osiągnięcia z minionych 12 miesięcy. - Rozmawiałem z Cristiano po zakończeniu gali. Pogratulował mi trofeów i moich występów w 2020 roku. Obaj jesteśmy doświadczonymi zawodnikami, którzy znają się od dawna, ale ta rozmowa była bardzo dobra i wyjątkowa – powiedział „Lewy”.

Nowy plan UEFA na przeprowadzenie EURO! Z dwunastu państw-gospodarzy zostanie… jedno miasto?!

Cristiano Ronaldo gratulował Robertowi Lewandowskiemu nie tylko osobiście, ale również za pomocą mediów społecznościowych. - Gratulacje dla Roberta Lewandowskiego za zdobycie tytułu Piłkarza Roku Soccer Globe Awards 2020 – napisał piłkarz Juventusu na Instagramie.

Lewandowski KUPI Legię?! Tajemnicze ROZMOWY z Mioduskim | Futbologia
Najnowsze