Robert Lewandowski

i

Autor: Martin Meissner/AP

Robert Lewandowski zrobił TO tego dnia. Ekstaza to mało powiedziane

2021-09-22 12:53

Każdego miesiąca Robert Lewandowski pisze fantastyczne historie, pobijając coraz to nowsze rekordy i sięgając tam, gdzie inni mogą wyłącznie marzyć, aby się znaleźć. Ale już dużo wcześniej "Lewy" kilka razy pokazał, że jest piłkarzem naprawdę najwyższego kalibru. Tak było dokładni sześć lat temu...

W ubiegłym sezonie Robert Lewandowski strzelił w barwach Bayernu Monachium 41 bramek w jednym sezonie Bundesligi i przeszedł do historii tych rozgrywek, jako że nigdy nikomu nie udało się w jednych rozgrywkach osiągnąć tak wysokiej liczby. Szczególnie w dwóch ostatnich latach "Lewy" znalazł się na poziomie, na który dostać potrafią tylko najlepsi z najlepszych i nikt już nie poddaje w wątpliwość, że Polak należy do tego właśnie grona.

Robert Lewandowski odebrał Złotego Buta - ZDJĘCIA

Już wcześniej jednak Robert Lewandowski pokazywał, że drzemią w nim umiejętności, których po prostu nie da się przypisać komukolwiek innemu. Tak było 22 września 2015 roku, a więc dokładnie sześć lat temu. Polak wziął udział w spotkaniu swojego Bayernu Monachium z VfL Wolfsburg i strzelił rywalom pięć bramek w dziewięć minut. Jego wyczyn zszokował świat, a sam piłkarz pobił wiele rekordów, za które później odebrał wyróżnienia.

Zobacz też: Wyciekły zarobki Roberta Lewandowskiego w Bayernie! Niemcy o takich mogą tylko pomarzyć!

Lada chwila kibice reprezentacji Polski znowu będą trzymali kciuki za występy Polaka z orzełkiem na piersi. Napastnik jak zawsze będzie główną postacią zespołu, który na początku października zmierzy się z San Marino i Albanią w dalszej walce o awans na mistrzostwa świata w Katarze.

Artur Szpilka ZAWALCZY na GOŁE PIĘŚCI? Stanowcza DEKLARACJA
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze