Robert Lewandowski

i

Autor: AP PHOTO Robert Lewandowski

Sensacyjne doniesienia o Lewandowskim. Ta informacja od Mateusza Borka może wstrząsnąć, wszystko się zmieni?

2022-05-03 8:42

Jednym z najważniejszych pytań, jakie zadają sobie fani piłki nożnej jest takie, gdzie w najbliższym czasie występował będzie Robert Lewandowski? Polak wciąż nie jest pewny swojej przyszłości, a to rodzi jedynie kolejne plotki. Od kilku tygodni dużo mówi się o jego ewentualnym przejściu do FC Barcelona. Mateusz Borek zdradził, że w grze jest również inny wielki europejski klub.

Dywagacje dotyczące Roberta Lewandowskiego trwają od dłuższego czasu. Bayern Monachium jest nieco winny tego zamieszania, bo Bawarczycy nie kwapili się do szybkiego rozpoczęcia negocjacji z kapitanem reprezentacji Polski w sprawie nowego kontraktu. Obecne umowa piłkarza wygasa za nieco ponad rok i nadal nie wiadomo, czy zostanie przedłużona.

Zwrot akcji w sprawie Lewandowskiego. Ważne słowa dyrektora Barcelony! Co z transferem?

Mateusz Borek o przyszłości Lewandowskiego. Ta informacja może zaskakiwać

Jak to często bywa w takich sytuacjach, zaczęło się pojawiać mnóstwo plotek i dywagacji, co czeka Roberta Lewandowskiego. Najpoważniejszą informacją jest ta, która mówi o możliwym przejściu napastnika Bayernu do FC Barcelona. Doniesienia rozbudziły wyobraźnię wielu fanów piłki nożnej, ale wciąż nie wiadomo, ile prawdy jest w takich informacjach.

Bayern zrównany z ziemią przez niemiecką prasę. Lewandowski najlepszy z najgorszych

Okazuje się, że nie tylko Duma Katalonii jest w grze o Lewandowskiego. Dużą przeszkodą w pozyskaniu Polaka przez Blaugranę może być suma odstępnego, jakiej zażąda Bayern. A jak wiadomo, Barcelony na wielkie wydatki nie stać. Potwierdził to Mateusz Borek w programie "Moc futbolu" na Kanale Sportowym i przekazał, że niewykluczony jest transfer Lewandowskiego do PSG.

Sonda
Który klub powinien wybrać Robert Lewandowski?

Lewandowski trafi do PSG? Mateusz Borek ujawnia

- Doszło do spotkania Zahaviego z Oliverem Kahnem i Hasanem Salihamidzicem. Wygląda na to, że jeśli Bayern miałby sprzedać Lewandowskiego, to chce za niego zbyt dużo, a Barcelona w tej chwili tych pieniędzy nie ma - przekazał znany dziennikarz. - Słyszę, że w najbliższych dniach Pini Zahavi ma ponownie gościć w Paryżu - dodał Borek.

- Tam cały czas jest bardzo mocno grany temat Roberta Lewandowskiego. Wydaje mi się, że jeśli "pan szejk" naprawdę chciałby mieć Lewandowskiego u siebie, to wydać 60 milionów nie będzie dla niego wielkim problemem - powiedział dziennikarz. Borek dodał jednocześnie, że zawodnik chce mieć dopięte sprawy zdecydowanie wcześniej i uważa, że jeśli nic nie zmieni się w najbliższych tygodniach, Lewandowski zostanie jeszcze w Bayernie i zimą może szukać nowego pracodawcy.

Antoni Piechniczek oprowadza po swoim domu
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze