Emilio Ballack, Michael Ballack

i

Autor: Instagram/michaelballackofficial Emilio Ballack i Michael Ballack

Śmierć 18-letniego syna legendy wstrząsnęła całym światem. Znamy szczegóły tragicznego wypadku

2021-08-07 16:20

Przed kilkoma dniami kibice piłki nożnej byli wstrząśnięci po informacji, która obiegła niemieckie i światowe media. Jedna z legend niemieckiej piłki, Michael Ballack stracił 18-letniego syna. Emiliano Ballack zginął w tragicznym wypadku na quadzie. Teraz na jaw wychodzą szczegóły tego fatalnego wypadku, który doprowadził do śmierci nastolatka.

Każdy kto nazywa się kibicem piłki nożnej musi znać nazwisko Michaela Ballacka. Niemiecki piłkarz przez wiele lat był jedną z największych gwiazd naszych zachodnich sąsiadów i występował w największych klubach na Starym Kontynencie. Choć karierę piłkarską zakończył już wiele lat temu, nadal jest bardzo rozpoznawalną postacią w świecie futbolu.

Zobacz: Dawid Tomala nie miał pieniędzy na życie. Mistrz opowiedział o trudnym czasie, poruszająca historia

Wielka tragedia Ballacka. Stracił syna

Dlatego też kibice byli wstrząśnięci informacjami, które pojawiły się w miniony czwartek. Media obiegła smutna wiadomość o tragicznej śmierci syna Ballacka. 18-letni Emiliano zginął w wypadku na quadzie. Okropne sceny miały miejsce w pobliżu Troii w Portugalii, gdzie rodzina Ballacków ma posiadłość. Do wypadku miało dojść nie na drodze publicznej, a właśnie w granicach posiadłości.

Tomaszewski: Siatkarze ZAWALILI, Heynen musi ODEJŚĆ!

Ujawniono szczegóły śmiertelnego wypadku Emilio Ballacka

Po kilku dniach od tragicznych zdarzeń na światło dzienne wychodzą nowe fakty dotyczące wypadku. "Daily Mail" oraz niemiecki "Bild" dotarły do szczegółowych informacji. Według doniesień brytyjskiej i niemieckiej prasy wypadek miał miejsce około 2:10 w nocy. Syn Ballacka chciał odwieźć młodą kobietę do domu, ale podczas próby zaparkowania, stracił nad nim kontrolę.

Przeczytaj: Tomaszewski MASAKRUJE Sousę: Stawiam mu CEL i ŻĄDAM!

Jednym z najbardziej tragicznych szczegółów jest to, że quad, który waży około 250 kilogramów przejechał po 18-latku, co mogło być decydującym czynnikiem w całej tragedii. Rodzinę Ballacków o wypadku poinformowała jedna z sąsiadek. Mimo że pomoc została wezwana bardzo szybko, życia Emilio nie udało się uratować.

Najnowsze