Robert Lewandowski

i

Autor: Cyfra Sport Robert Lewandowski

Tajemnicze spotkanie na Majorce. Lewandowski, Zahavi i Salihamidzic, jednoznaczna odpowiedź

2022-06-21 16:54

Choć Barcelona ma już dokładny plan na sprowadzenie Roberta Lewandowskiego, to działacze Bayernu Monachium nie odpuszczają. Specjalną misję dostał Hasan Salihamidzic, który osobiście pofatygował się na Majorkę, gdzie odpoczywa kapitan reprezentacji Polski. Florian Plettenberg z "Sky Sports Deutschland" donosi o konstruktywnych rozmowach, jednak wszystkie strony pozostają nieugięte.

Dyrektor sportowy mistrzów Niemiec wciąż wierzy, że przekona Lewandowskiego do pozostania w Bayernie. Osobiście udał się na Majorkę, by spotkać się i porozmawiać z „Lewym”. Ten przebywa w Hiszpanii na zasłużonym urlopie i nie zamierza jej opuszczać, bowiem myślami jest już w Barcelonie. Pozostaje nieugięty w temacie transferu na Camp Nou i taką deklarację miał usłyszeć niepocieszony Salihamidzic – poinformował Florian Plettenberg, dziennikarz "Sky Sports Deutschland".

Wielkie poruszenie pod zdjęciem Lewandowskiego! Kibice Barcelony rzucili się pędem by to napisać, niespotykana euforia

Tomaszewski: Lewandowski wystawiony do wiatru!

Na spotkaniu był obecny również Pini Zahavi, agent Lewandowskiego. Izraelczyk - niezmiennie - miał namawiać Salihamidzicia, by Bayern puścił Polaka do Barcelony. Lewandowski i Zahavi stawiają Bayernowi mniejszy opór, ale wciąż chcą tylko jednego rozwiązania sprawy. Bawarczycy mają dać odejść Polakowi do Barcelony, która miała podwyższyć ofertę kupna napastnika z 32 mln euro na 50 milionów. Ponoć władze "Blaugrany" planują prezentację Lewandowskiego, ma odbyć się przed 15 lipca. 

FIFA podjęła ważną decyzję w sprawie Rosji. Dobra wiadomość dla naszych reprezentantów

Sonda
Gdzie będzie grał Robert Lewandowski w przyszłym sezonie?
Najnowsze