Trener Lewandowskiego skomentował ABSOLUTNĄ KOMPROMITACJĘ. Gorzkie słowa, co za BLAMAŻ

2021-01-14 7:22 md
Hans Flick
Autor: East News Hans Flick

Do niebywałej kompromitacji Bayernu Monachium doszło w środowy wieczór. Obrońcy zwycięstwa w Lidze Mistrzów pożegnali się z Pucharem Niemiec już na wczesnym etapie, przegrywając po rzutach karnych z drugoligowym Holstein Kiel. Głos po tym wydarzeniu zabrał trener Bawarczyków, Hans-Dieter Flick, który nie ukrywał, jak wielkiego kalibru jest to wpadka.

Tego nie spodziewał się nikt. Choć można było przypuszczać, że Bayern podejdzie do starcie z Holstein starając się nieco oszczędzać siły na bardziej wymagających rywali, to jednak należało oczekiwać, że i tak bez problemu poradzi sobie z drugoligowcem. Życie napisało jednak zupełnie inny scenariusz. Drużyna z północy Niemiec najpierw wytrwał do dogrywki, potem do rzutów karnych, a te rozstrzygnęła na swoją korzyść i gigantyczna sensacja stała się faktem.

Lewandowski spotkał się z właścicielem Legii - sprawdź szczegóły w galerii zdjęć!

Po końcowym gwizdku głos zabrał trener przegranego zespołu, Hans-Dieter Flick. - Jesteśmy w prawdziwym szoku. To mocne rozczarowanie. Kończymy przygodę z Pucharem Niemiec już teraz i czeka nas sporo pracy. Duże natężenie meczów to żadne wytłumaczenie, ponieważ przez 120 minut gry utrzymywaliśmy właściwą intensywność. Trzeba po prostu lepiej spisywać się w defensywie i wykazywać większą skutecznością - podkreślił szkoleniowiec.

ABSOLUTNA SENSACJA! Holstein Kiel wyeliminował Bayern Monachium z Pucharu Niemiec!

Przyzwyczajony do regularnego zwyciężania Bayern Monachium musi teraz odnaleźć się w zupełnie innej sytuacji. Ta porażka rozejdzie się po kościach z pewnością tylko wówczas jeśli będzie stanowiła przyczynek do lepszej postawy w Bundeslidze oraz Lidze Mistrzów.

Super Raport 13.01 (Goście: Władysław Kosiniak-Kamysz - prezes PSL oraz Marek Zuber - ekonomista)
Najnowsze