Ważny dzień w życiu gwiazdy reprezentacji Polski. Piękny wpis Krzysztofa Piątka

2020-06-01 20:20 MaSz
Krzysztof Piątek
Autor: AP PHOTO Krzysztof Piątek

1 czerwca to szczególny dzień w życiu gwiazdy Herthy Berlin i reprezentacji Polski. Krzysztof Piątek właśnie w tym dniu zmienił stan cywilny. Ożenił się z piękną Pauliną. Dziś para świętuje pierwszą rocznicę.

Wydaje się, że Krzysztof Piątek wraca na dobre tory. W ostatnich dwóch meczach polski napastnik strzelił dwa gole dla Herthy Berlin w Budeslidze. Najpierw uratował punkt w wyjazdowym starciu z RB Lipsk (2:2), gdy wykorzystał rzut karny. W następnej kolejce przyczynił się do triumfu 2:0 z Augsburgiem. Trafił w doliczonym czasie. Jego dorobek w lidze niemieckiej to trzy bramki. Na razie jest zmiennikiem w zespole prowadzonym przez trenera Bruno Labbadię.

Piotr Koźmiński powiedział, co myśli o Ekstraklasie. Co zmienił koronawirus?

Najważniejsze, że układa mu się w życiu prywatnym. Dokładnie 1 czerwca 2019 roku poślubił Paulinę Procyk. Przyjęcie weselne odbyło się w zamku Joannitów w Łagowie. Dziś para świętuje pierwszą rocznicę. Z tej okazji polski piłkarz opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie z wesela. - Pierwszy rok się skończył, ale przed nami całe życie - napisał Piątek na swoim oficjalnym koncie na Instagramie.

Obrońca Legii Warszawa pod lupą angielskiego klubu. Szykuje się transfer na wyspy?

Najnowsze