Robert Lewandowski, Bayern Monachium

i

Autor: AP PHOTO/MICHAEL PROBST Robert Lewandowski w barwach Bayernu

Zamieszanie wokół kontraktu Roberta Lewandowskiego. To dlatego Bayern zwleka? Chce kupić nowego piłkarza

2022-03-21 14:05

Robert Lewandowski nadal nie podpisał nowej umowy z Bayernem Monachium, co może być zadziwiające, zważając na fakt, jak istotną postacią dla "Bawarczyków" jest kapitan piłkarskiej reprezentacji Polski. Na jaw wyszło, że opóźnienia w negocjacji umowy dla Polaka mogą być spowodowane wzmożonymi działaniami mistrzów Niemiec, mającymi na celu sprowadzenie nowej postaci do drużyny.

Bayern Monachium nadal nie rozpoczął rozmów z Robertem Lewandowskim w sprawie nowego kontraktu. Mimo że zawodnik "Bawarczyków" jest prawdziwym gwiazdorem ekipy z Allianz Areny, to nadal nie może liczyć na to, aby Bayern zajął się jego przyszłością. Możliwe, że za brakiem rozmów z Lewandowskich stoi fakt działań Bayernu, które mogą doprowadzić do transferu jednego z największych talentów europejskiej piłki.

Maciej Rybus nie przyjedzie na kadrę! Decyzja zapadła, nie mogło być inaczej

Robert Lewandowski nadal bez kontraktu. Bayern ma pracować nad transferem

Bayern Monachium jeszcze nie podjął rozmów kontraktowych z Lewandowskich, ale za to ma pracować nad transferem Ryana Gravenbercha z Ajaxu Amsterdam. Młody Holender stał się prawdziwą rewelacją tegorocznego sezonu Ligi Mistrzów i Eredivisie, to też mistrz Niemiec chciałby uprzedzić inne wielkie firmy, które mają interesować się piłkarzem. Ponoć wszelkie starania Bayernu sprawiają, że każda inna sprawa jest w klubie nieroztrzygnięta, co z kolei powoduje że Robertem Lewandowskim zaczynają interesować się inne, znane kluby, jak chociażby Manchester United.

Mateusz Ponitka tłumaczy się z gry w Rosji i ostro atakuje Marcina Gortata. Padły mocne słowa!

Aby zobaczyć zdjęcia Roberta Lewandowskiego z rodziną, przejdź do galerii poniżej.

Co dalej z kontraktem Lewandowskiego? Kahn zabrał głos

Prezes Bayernu, a przed laty jego bramkarz - Olivier Kahn, twierdzi, że na rozmowy z Lewandowskim i innymi piłkarzami, którym kończy się kontrakt, przyjdzie jeszcze czas.

- Nie rozumiem tego całego podekscytowania tym tematem. Cała trójka - Lewandowski, Neuer, Müller - nadal ma kontrakty na przyszły sezon. Zawsze powtarzamy, że dojdzie do rozmów i to jest nasz priorytet. Nic się w tej sprawie nie zmieniło  - mówi były bramkarz reprezentacji Niemiec.

Sonda
Czy Robert Lewandowski powinien odejść latem z Bayernu?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze