Tymoteusz Puchacz, Jacek Góralski

i

Autor: Cyfra Sport Tymoteusz Puchacz, Jacek Góralski

czeka go przeprowadzka?

Zawirowania wokół reprezentanta Polski! Może zmienić barwy lada dzień, jest chętny na jego usługi

2022-12-15 15:30

Po powrocie do Unionu Berlin, z wypożyczenia do tureckiego Trabzonsporu, Tymoteusz Puchacz ma ogromne problemy z wywalczeniem sobie miejsca w pierwszym składzie niemieckiej ekipy. W tym sezonie zagrał tylko w trzech meczach i niewykluczone, że niebawem zmieni barwy klubowe. Okazuje się, że zainteresowany jest usługami jest Panathinaikos.

Grając jeszcze w barwach Lecha Poznań, Tymoteusz Puchacz błyszczał na polskich boiskach, czym zwrócił na siebie uwagę Unionu Berlin. Po przeprowadzce do Niemiec, polski obrońca od samego początku miał jednak problemy z łapaniem minut, przez co w konsekwencji nie pojechał na mundialu do Kataru z reprezentacją Polski. W sezonie 2022/23, Tymoteusz Puchacz zagrał w koszulce niemieckiego klubu zaledwie trzy mecze i to niepełne. Okazuje się jednak, że już niebawem może zmienić barwy klubowe. 

Grecki klub chętny na sprowadzenie Tymoteusza Puchacza! Grze wypożyczenie z opcją wykupu

Jak dowiedział się portal "meczyki.pl", Tymoteuszem Puchaczem zainteresowany jest Panathinaikos, który miałby spróbować ściągnąć do siebie piłkarza już podczas zimowego okna transferowego. W grę miałoby wchodzić wypożyczenie polskiego obrońcy z opcją wykupu. Kontrakt Puchacza z Unionem Berlin obowiązuje do 30 czerwca 2025 roku, a obrońca obecnie wyceniany jest przez portal "Transfermarkt" na kwotę 1,5 mln euro. Jeszcze kilka miesięcy temu kwota ta wynosiła 2,3 mln euro.

Sonda
Czy Tymoteusz Puchacz powinien grać w reprezentacji?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze