Znany piłkarz oskarżył lekarzy o spowodowanie bólu i CIERPIENIA. Zapłacą mu MILIONY

2020-11-11 13:39 JWa
Ivan Klasnić
Autor: East News Ivan Klasnić

Jeszcze jakiś czas temu wielu kibiców widziało w nim niezwykle utalentowanego napastnika. Musiał jednak na dobre pożegnać się z futbolem przez poważne problemy ze zdrowiem. Ivan Klasnić od lat utrzymywał, że dużą winę za jego stan zdrowia ponosi trzech lekarzy. Zdecydował się na pozew do sądu. Wygrał sprawę i teraz oczekuje wielomilionowej rekompensaty.

Ivan Klasnić jest postacią doskonale znaną wszystkim kibicom Bundesligi. Przez siedem lat (2001-2008) reprezentował barwy Werderu Brema i był jedną z największych gwiazd całej ligi. Niestety, 40-letni dzisiaj Chorwat musiał przerwać karierę ze względu na problemy zdrowotne. Choroba nerek sprawiła, że do tej pory Klasnić przeszedł trzy przeszczepy. Piłkarz cały czas utrzymywał, że winę ponoszę lekarze Werderu, którzy za późno wykryli schorzenie. Pozwał więc Gotza Dimanskiego, Manju Guhę i Hermanna Holzhutera. Jak podał "Sport Bild" sprawa właśnie dobiegła ostatecznego końca.

Zbigniew Boniek zarabiał kosmiczne pieniądze. Odkrył niezawodny sposób na gromadzenie FORTUNY

Dziennikarze wysłali zapytanie do Sądu Okręgowego o termin kolejnej rozprawy. W odpowiedzi otrzymali informację, że przewód zamknięto, a strony chciały skończyć negocjacje do końca tego miesiąca. Ostatecznie Klasnić otrzyma 4 miliony euro z tytułu niedopatrzenia lekarzy i utraty zarobków. Oprócz tego wzięto pod uwagę cierpienie, jakiego doświadczył były już piłkarz.

Problemy zdrowotne gwiazdy Legii. Nie zagra w reprezentacji

FAME MMA 7: Paskudna kontuzja Wojtka Goli! LEKARZE WYNIEŚLI GO Z KLATKI

Pierwotnie Ivan Klasnić żądał ponad 10 milionów euro odszkodowania. Koszt zapłaty na rzecz piłkarza zostanie pokryty przez ubezpieczycieli.

Najnowsze