Domagoj Antolić, Legia Warszawa

i

Autor: Cyfrasport Domagoj Antolić, Legia Warszawa

Antolić odejdzie do Turcji? Kibice Legii zaniepokojeni. SE wyjaśnia sprawę

2020-09-07 13:53

Domagoj Antolić może odjeść do Turcji. Ta informacja "przeszyła" serca kibiców mistrza Polski, a podana została przez media znad Bosforu. Antola, obecnie jeden z ulubieńców trybun na Ł3, jest liderem na boisku, więc jego strata, w kontekście walki o puchary, byłaby bardzo bolesna. A czy może do niej dojść? Super Express sprawdził jak się mają sprawy.

Zdaniem tureckich mediów klubem, który miałby być już dogadany z Antoliciem jest Goztepe. To właśnie ta informacja zaniepokoiła kibiców Legii. A jaka jest prawda?Sprawdziliśmy: na Łazienkowską nie wpłynęła żadna oferta z Turcji. Co więcej, nawet gdyby wpłynęła to z tego co słyszymy, zostałaby odrzucona. Legia NIE zamierza sprzedawać Antolicia przed decydującym momentem walki o fazę grupową Ligi Europy. Ergo: Antola zostanie w Warszawie.

Czy coś mogłoby to zmienić? Chyba tylko oferta na jakimś kosmicznym poziomie, ale taka nie nadejdzie, zwłaszcza z tego klubu. Antolić ma kontrakt do zimy, więc jeśli chodzi o jesień, to wszystko w rękach Legii. A mistrz Polski teraz Antolicia nie puści.Takie wieści docierają z okolic Łazienkowskiej. A co się mówi w tym temacie za granicą?

Domagoj Antolić

i

Autor: CyfraSport Domagoj Antolić

Zza granicy docierają do nas informacje, że faktycznie - toczą się konkretne rozmowy przedstawicieli Antolicia z Goztepe. Ale czy Chorwat jest już dogadany z Turkami? Według naszej wiedzy nie. Po prostu są rozmowy, do których piłkarz i jego przedstawiciele mają pełne prawo, bo przypomnijmy: można prowadzić negocjacje już na pół roku przed końcem kontraktu. Ba, Antolić mógłby już teraz podpisać gdzie indziej umowę, obowiązującą właśnie od stycznia. A co z przedłużeniem kontraktu z Legią? Informacje na ten temat są bardzo... różne. Od takich, że wszystko już uzgodnione, po takie że nic nie jest dogadane. Jaka jest prawda? Według informacji SE negocjacje są w toku. Nie ma jednak ostatecznego porozumienia w tej sprawie. I być może stąd "przeciek" o zainteresowaniu Turków. Jedni uważają, że to wywieranie presji na Legię, inni, że po prostu Antolić rozpatruje kilka opcji. Legia bardzo blisko pozyskania skrzydłowego. SE ujawnia szczegóły nadchodzącej transakcji!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze