PKO Bank Polski Ekstraklasa Raport

Bartłomiej Pawłowski zasłużył na powołanie od Fernando Santosa? Ekspert powiedział to jasno

2023-02-27 13:05

Bartłomiej Pawłowski znowu przypomniał o sobie kibicom. W hicie 22. kolejki PKO Ekstraklasy dał Widzewowi Łódź cenny punkt w starciu z Legią Warszawa i potwierdził, że jest w wysokiej formie. Coraz częściej pojawiają się opinie, że Pawłowskiego na celownik powinien wziąć Fernando Santos. W programie PKO Bank Polski Ekstraklasa Raport zdanie na temat ewentualnego powołania dla piłkarza Widzewa wyraził Dariusz Banasik.

Najważniejszym spotkaniem minionej kolejki PKO Ekstraklasy było starcie w Warszawie pomiędzy Legią a Widzewem Łódź. Hit nie zawiódł, bo kibice zgromadzeni na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej zobaczyli cztery bramki i zwroty akcji. Ostatecznie Widzew po raz pierwszy od wielu lat urwał punkty Wojskowym, a jednym z bohaterów łodzian był Bartłomiej Pawłowski.

Zawodnik Widzewa od początku jest motorem napędowym tego klubu i zdobywa wiele cennych bramek. Nie dziwi więc, że niektórzy sugerują, iż należy mu się powołanie. Dariusz Banasik, były trener Radomiaka Radom w programie PKO Ekstraklasa stwierdził, że nie byłby zdziwiony, gdyby Fernando Santos chciał przetestować Pawłowskiego w kadrze. Premiera odcinka o godzinie 18:00. Zapraszamy!

PKO Bank Polski Ekstraklasa Raport 20.02
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze