Bramkarz Lecha Poznań ujawnił tajemnicę. To znalazło się w rodzinnym domu [WIDEO]

2022-05-15 17:14
Filip Bednarek
Autor: Cyfrasport Filip Bednarek, bramkarz Lecha Poznań

Na ten moment czekano w Poznaniu od dawna. Na kolejkę przed końcem rozgrywek Lech zapewnił sobie już mistrzostwo Polski. Udział w tym sukcesie miał Filip Bednarek. Bramkarz Kolejorza w rozmowie z Canal+ przypomniał historię sprzed lat. Związana jest z jego młodszym bratem - Janem Bednarkiem, obrońcą reprezentacji Polski i Southampton, który także występował przed laty w poznańskim zespole.

Filip Bednarek do Lecha trafił przed dwoma laty. Wcześniej występował w klubach holenderskich. W poprzednim roku z Kolejorzem miał okazję zagrać w fazie grupowej Ligi Europy. W tym dołożył cegiełkę do mistrzostwa Polski, bo zagrał w 19 meczach. W ten sposób powtórzył sukces młodszego brata Jana - naszego kadrowicza, który wygrał ligę z poznańskim klubem przed siedmioma laty. W tamtym sezonie zaliczył dwa występy. W rozmowie z Canal+ Filip Bednarek opowiedział, jak kiedyś z bratem kibicowali Lechowi. Przy okazji ujawnił tajemnicę. - Dzwoniłem do rodziców. Pewnie nikt o tym nie wie - tak zaczął wypowiedź w rozmowie w Canal+. - Jak byliśmy młodymi chłopakami to oczywiście był dla nas tylko Lech Poznań i tylko to się liczyło, jeśli chodzi o kluby w Polsce. Rodzice w pokoju Janka namalowali taką dużą ścianę, taką jakby fototapetę, gdzie ja jestem na bramce, a Janek jest w polu i godło Lecha na ścianie. Janek jest mistrzem Polski z 2015 roku, a ja jestem z 2022 roku. Rodzice wychowali dwóch mistrzów Polski w Lechu Poznań, więc coś pięknego - zaznaczył bramkarz poznańskiej drużyny.

Lech Poznań celebruje mistrzostwo. Tak piłkarze cieszyli się z tytułu [WIDEO]

Sonda
Kto będzie królem strzelców ekstraklasy w sezonie 2021/22?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze