Radomiak Radom

i

Autor: Cyfrasport Radomiak Radom

Zaatakował kolegę z kadry

Bramkarz Radomiaka oskarżony o napaść. Klub reaguje szybciej niż policja

2022-09-15 13:59

Niepokojącymi informacjami podzielili się przedstawiciele klubu Escola Varsovia. Donoszą, że 16-letni piłkarz ich klubu padł ofiarą napaści. Poszkodowanych w sprawie jest więcej, a wśród podejrzanych agresorów jest bramkarz Radomiaka Radom.

Klub poinformował, że sprawa została zgłoszona na policję i ma się nią zająć placówka z Mokotowa. Szesnastoletni piłkarz Escoli miał zostać ofiarą napadu i doznać obrażeń ciała. Chodzi o Kacpra Orlickiego, jego koleżankę i kolegę. W oświadczeniu klubu czytamy, że sprawcą napadu był Michał J. piłkarz Radomiaka Radom oraz jego trzech kolegów. Wszystkie ofiary doznały obrażeń ciała. Bramkarz radomskiego klubu jest równolatkiem Orlickiego.

Arkadiusz Milik się nie zatrzymuje: znów trafił, ale koledzy za nim nie nadążyli. Juventus wciąż bez punktu w Champions League

PKO Ekstraklasa Raport odcinek 5.

- Napastnicy zapytali ich o pieniądze, chłopak nie miał pieniędzy i dotkliwie ich pobili. Nie wiem, czy dziewczynie coś się stało, ale tego drugiego chłopaka pobili jeszcze mocniej niż Kacpra. Ma złamany nos - powiedział Orlicki w rozmowie z junior.weszlo.com. Serwis donosi również, słowami rzecznika Radomiaka Damiana Markowskiego, że Michał J. został zawieszony w prawach zawodnika do momentu wyjaśnienia całej sprawy.

Tematem zainteresowało się również TVP i dowiedziało się, że postępowanie w sprawie jeszcze nie ruszyło. - Mieliśmy w tej sprawie kilka zapytań. Nic nie zostało jednak zgłoszone, nie toczy się żadne postępowanie - przekazała aspirant Iwona Kijowska z KRP Warszawa II.

Piotr Zieliński złamał przepisy w meczu Ligi Mistrzów! Naraził się na kontuzję, nieodpowiedzialne zachowanie

Całe zdarzenie jest skandaliczne, w dodatku obaj chłopcy znali się ze zgrupowań kadry wojewódzkiej.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze