Adam Hlousek

i

Autor: screen/youtube.com/LegiaWarszawa

Były piłkarz Legii ma kłopoty!

Była gwiazda Legii Warszawa uciekła z długami! Wszyscy go szukają, musi zapłacić ponad 4 miliony złotych!

2023-02-27 21:15

Szokujące doniesienia w sprawie byłego zawodnika Legii Warszawa! Okazuje się, że były obrońca klubu z Łazienkowskiej 3 i eks-reprezentant Czech, Adam Hlousek, ma poważne problemy finansowe! Były reprezentant Czech miał narobić sobie długów w bankach, urzędach skarbowych, a także u kolegów klubowych. Mowa o kwocie około 4 milionów złotych!

Duże problemy byłej gwiazdy Ekstraklasy! Adam Hlousek, który w Polsce występował w barwach Legii Warszawa, a także Termaliki Bruk-Bet Nieciecza, miał, zdaniem mediów, narobić olbrzymich długów finansowych i zupełnie zniknąć. Nikt nie wie, gdzie znajduje się eks-reprezentant Czech, który ma mieć zaległości wynoszące aż 4 miliony złotych!

Była gwiazda Legii uciekła z długami? Szokujące informacje dotarły do Polski!

Hlousek w Polsce występował dość udanie i przez bardzo długi czas cieszył się etykietką bardzo solidnego obrońcy. Mało kto jednak wiedział o tym, że reprezentant Czech robi sobie długi, także wśród kolegów z szatni. Piłkarzami, którzy mieli pożyczać pieniądze zawodnikami są m.in. koledzy z Legii, Kasper Hamalainen i Tomas Necid. Oprócz tego zawodnik miał zadłużać się także w bankach, urzędach skarbowych oraz u dealerów samochodowych. Pikanterii sprawie dodaje fakt, że nikt w zasadzie nie wie, gdzie on się znajduje. Na początku sezonu 2022/2023 zarejestrowany był jako zawodnik Fastav Zlín, jednak w kadrze meczowej nie pojawił się od września, a szkoleniowiec drużyny utrzymuje, że nie ma z nim kontaktu.

PKO Ekstraklasa Raport 27.02
Sonda
Czy Legia zdobędzie w sezonie 22/23 mistrzostwo Polski?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze