Piłka nożna, Carlitos, Legia

i

Autor: Super Express Carlitos w barwach Legii

Kiedy wróci Hiszpan?

Carlitos już trenuje! Gwiazdor Legii Warszawa pojawił się na zajęciach, dobre prognozy

2023-02-15 17:26

Piłkarze Legii udanie rozpoczęli rundę rewanżową, choć w poprzedniej kolejce zgubili punkty remisując z Cracovią 2:2. W stołecznym zespole brakuje Carlitosa, który w pierwszym spotkaniu złamał rękę. Hiszpan powoli wraca do zdrowia, a dziś pojawił się na treningu warszawskiej drużyny.

Zatracił skuteczność

Carlitos wrócił do Legii na początku sezonu. Początek miał obiecujący, strzelił trzy gole, a potem zatracił skuteczność. Jednak wiary w napastnika nie stracił trener Kosta Runjaić, który konsekwentnie dawał mu szansę. Podczas przygotowań Hiszpan strzelił trzy gole i z nadziejami przystąpił do rudny rewanżowej.

Hiszpan wrócił do treningów

Jednak w pierwszym spotkaniu z Koroną Kielce nie tylko nie zdobył bramki, ale jeszcze doznał kontuzji. Jak się okazało po zawodach - złamał prawą rękę. Hiszpański napastnik był tym zaskoczony, bo nie wiedział, w którym momencie przytrafił mu się uraz. Następnie przeszedł zabieg. Mówiono, że czeka go dłuższa przerwa w zajęciach. Ale dziś zawodnik wrócił do treningów z zespołem. Cały czas na jego ręce widnieje założony opatrunek. - Wrócę niebawem Legia - zapowiadał w mediach społecznościowych piłkarz stołecznej drużyny. Nie pomylił się w swoich prognozach. Ale sztab szkoleniowy Legii będzie jeszcze musiał poczekać na Hiszpana.

Sonda
Kto zostanie mistrzem Polski 2022/23?
PKO Ekstraklasa Raport 13.02
Najnowsze