Cracovia - Arka STREAM ONLINE NA ŻYWO Cracovia - Arka TRANSMISJA TV Gdzie oglądać mecz Cracovia - Arka Gdynia STREAM LIVE w INTERNECIE?

2019-08-24 14:47 KZ
Cracovia ostatni raz wygrała we Wrocławiu pod koniec września 2013 roku (3:0).
Autor: Press Focus Cracovia ostatni raz wygrała we Wrocławiu pod koniec września 2013 roku (3:0).

Cracovia - Arka STREAM ONLINE NA ŻYWO Ekstraklasa: Cracovia - Arka Gdynia TRANSMISJA TV NA ŻYWO Gdzie oglądać mecz Cracovia - Arka Gdynia? Mecz Cracovia - Arka Gdynia STREAM LIVE w INTERNECIE 24.08.2019. W pierwszym sobotnim meczu 6. kolejki PKO Ekstraklasy o punkty zagrają Cracovia i Arka Gdynia. Faworytem są gospodarze, ale czy uda im się zwyciężyć? Mecz Cracovia - Arka Gdynia LIVE STREAM ONLINE TRANSMISJA w INTERNECIE TRANSMISJA TV.

Arka Gdynia w tym sezonie jeszcze nie wygrała i z dwoma punktami zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. Zespół z Gdyni prezentuje się słabo i nadal czeka na przełamanie złej passy. W Krakowie o zwycięstwo nie będzie łatwo, choć Cracovia także nie zachwyca. Podopieczni Michała Probierza przegrali ostatni mecz ligowy ze Śląskiem Wrocław 1:2. Trener Pasów zdaje sobie sprawę, że w sobotę o zwycięstwo będzie trzeba mocno walczyć i nie lekceważy rywala. - Czeka nas bardzo trudne spotkanie. To rywal, który ma bardzo silne stałe fragmenty gry. Dużo również strzela z dystansu. Musimy się dobrze nastawić na ten mecz - powiedział Probierz. - Jedziemy do Krakowa powalczyć o pierwszą pełna pulę w tym sezonie - zapowiada trener Arki Jacek Zieliński. Jego zespół czeka jednak naprawdę trudne zadanie. Czy w Krakowie kibice zobaczą odmieniony zespół z Gdyni? 

Mecz Cracovia - Arka Gdynia odbędzie się 24 sierpnia. TRANSMISJA z meczu Cracovia - Arka Gdynia w TV NA ŻYWO na kanałach nSport+. Żaden legalny i darmowy stream online nie będzie dostępny. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:30.

Najnowsze