Czesław Michniewicz zaskakująco o piłkarzu Legii. Co za porównanie trenera mistrza Polski!

2021-09-17 16:53
Czesław Michniewicz
Autor: Tomasz Radzik/SE Czesław Michniewicz

Selekcjoner Paulo Sousa rzadko sięga po piłkarzy Legii. Na ostatnim zgrupowaniu w kadrze pojawił się pomocnik Bartosz Slisz, który zadebiutował meczem z San Marino. Czy będą kolejne powołania dla zawodników mistrza Polski? Trener Czesław Michniewicz zwrócił uwagę na dwóch graczy stołecznego klubu, którzy byliby przydatni w drużynie narodowej. Kogo miał na myśli?

Liderami Legii w linii obrony są Mateusz Wieteska oraz kapitan Artur Jędrzejczyk. Jednak żaden z nich nie zyskał do tej pory uznania w oczach portugalskiego selekcjonera reprezentacji Polski. Tego duetu nie było na ostatnim zgrupowaniu Biało-czerwonych. Co na to trener Czesław Michniewicz? - Mateusz Wieteska jest bardzo dobrym piłkarzem i uważam, że zasługuje na uwagę - powiedział szkoleniowiec, cytowany przez klubowy portal. - Nie wiem czy trener reprezentacji go powoła. To już jego decyzja. Jeżeli ktoś się wyróżnia w polskiej lidze, to na pewno Mateusz. Tak samo jak Artur Jędrzejczyk, który miał świetną rundę wiosenną. Teraz również gra bardzo dobrze. Ktoś powie, że to nie jest perspektywiczny gracz. Ale jak się popatrzy na Chielliniego, czy innych graczy zdobywających mistrzostwo Europy, to widać, że tacy zawodnicy dają spokój drużynie. Nie chcę nic sugerować. Będę się cieszył z powołań do każdej reprezentacji, ale równocześnie będę czuł niepokój, czy nasi zawodnicy grają, czy nie doznali kontuzji i kiedy wrócą. Po powrocie z reprezentacji czeka nas mecz z Lechem Poznań - zwrócił uwagę trener Michniewicz.

Gdy piłkarze Legii zobaczyli to w telewizji, aż nie mogli uwierzyć. Były grube żarty

Sonda
Czy Legia odniesie sukces w Lidze Europy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze