Deszcz tym razem nie przeszkodził. Widzew Łódź pokonał Piasta Gliwice

2014-05-29 0:04

Piłkarze Widzewa Łódź i Piasta Gliwice w środę dokończyli spotkanie, które pierwotnie miało odbyć się dzień wcześniej, jednak zostało przerwane po dwunastu minutach z powodu potężnej ulewy. Chociaż znów padał deszcz, to w takich warunkach lepiej radzili sobie gospodarze.

Drużyna Artura Skowronka wygrała 2:1, dzięki czemu awansowała na 15. miejsce. Na więcej nie ma już szans, jej los został przypieczętowany znacznie wcześniej. W ostatniej kolejce wyjaśni się, czy utrzyma to miejsce - czeka ją wówczas mecz z innym spadkowiczem Zagłębiem Lubin.

Widzew Łódź - Piast Gliwice 2:1 (1:0)

Bramki: Wasiluk 30, Visnakovs 70 - Kędziora 83

Widzew: Patryk Wolański - Patryk Stępiński, Krystian Nowak, Rafał Augustyniak, Marek Wasiluk - Alex Bruno (55. Marcin Kaczmarek), Princewill Okachi, Bartłomiej Kasprzak (83. Piotr Mroziński), Mateusz Cetnarski, Mariusz Rybicki (90. Bartosz Narożnik) - Eduards Visnakovs

Piast: Dariusz Trela - Mateusz Matras, Csaba Horvath, Hebert, Krzysztof Król - Tomasz Podgórski, Łukasz Hanzel, Carles Martinez, Rubén Jurado, Gerard Badía - Wojciech Kędziora

Żółte kartki: Augustyniak - Martínez, Król, Matras