Bartosz Salamon

i

Autor: Cyfra Sport Bartosz Salamon

złe wieści

Fatalne wieści w sprawie Bartosza Salamona! To będzie olbrzymi cios, nie takich doniesień oczekiwali fani

2023-04-17 12:52

Niedawne wykrycie w organizmie Bartosza Salamona pewnej substancji było wielkim ciosem dla klubu oraz kibiców, bowiem UEFA postanowiła zawiesić piłkarza na trzy miesiące. Lech natychmiast odwołał się od tej decyzji, jednak wieści, jakie przekazał Łukasz Wiśniowski nie są najlepsze. Zdaniem dziennikarza, w próbce B pobranej od Bartosza Salamona znaleziono tę samą substancję, co w poprzedniej próbce.

Tuż przed ostatnim meczem ćwierćfinałowym Ligi Konferencji Europy, podczas którego Lech Poznań podejmował na własnym stadionie Fiorentinę, UEFA zdecydowała się zawiesić Bartosza Salamona na trzy miesiące po tym, jak w jego próbce badań antydopingowych znaleziono pewną substancję. Próba A obrońcy "Kolejorza" dała wynik pozytywny i pozwoliła wykryć substancję stosowaną w leczeniu nadciśnienia, która sama w sobie nie daje co prawda żadnej korzyści pod kątem wydolności organizmu, natomiast może być użyta do wypłukania z ciała innej substancji, która jest zakazana. Lech oczywiście natychmiast odwołał się od decyzji UEFA, ale sytuacja nie wygląda najlepiej. 

Potwierdza się czarny scenariusz w sprawie Bartosza Salamona! Dziennikarz przekazał złe wieści

Nowe światło na sprawę Bartosza Salamona rzucił bowiem Łukasz Wiśniowski w programie "Misja Futbol" w Przeglądzie Sportowym Onet. Dziennikarz dotarł bowiem do informacji, według których kolejne badanie, któremu został poddany Bartosz Salamon dało identyczny wynik. 

Fatalne wieści w sprawie Bartosza Salamona! To będzie olbrzymi cios, nie takich doniesień oczekiwali fani

Z tego, co słyszałem, próbka B potwierdza to, co było w próbce A, więc ten minimalny powód do optymizmu, którym niektórzy budowali narrację przez ostatnie tygodnie, trzeba będzie wyrzucić do kosza i należy poczekać, jaka ta decyzja będzie ostatecznie - wyznał Wiśniowski ujawniając nowe informacje w sprawie obrońcy Lecha Poznań. 

Sonda
Czy Raków Częstochowa zdobędzie tytuł mistrza Polski?
Listen on Spreaker.
Najnowsze