Górnik Zabrze - Lech Poznań TV ONLINE TRANSMISJA NA ŻYWO. PKO Ekstraklasa: Górnik - Lech STREAM ONLINE LIVE Górnik - Lech GDZIE OGLĄDAĆ

2019-09-28 10:12 KZ
Igor Angulo, Górnik Zabrze
Autor: Cyfra Sport Igor Angulo

Górnik Zabrze - Lech Poznań TV ONLINE TRANSMISJA NA ŻYWO. PKO Ekstraklasa: Górnik - Lech STREAM ONLINE LIVE Górnik - Lech GDZIE OGLĄDAĆ mecz Górnik Zabrze - Lech Poznań na jakim programie TRANSMISJA. Górnik - Lech 28.09.2019 NA ŻYWO w TV i STREAM ONLINE. Sobotnie starcie w 10. kolejce Ekstraklasy będzie dla obu zespołów okazją do przełamania. Kto okaże się lepszy i zdobędzie komplet punktów? PKO Ekstraklasa Górnik - Lech LIVE STREAM w INTERNECIE Gdzie obejrzeć mecz Górnik Zabrze - Lech Poznań TRANSMISJA TV NA ŻYWO.

W ostatnim sobotnim meczu 10. kolejki PKO Ekstraklasy dojdzie do spotkania dwóch drużyn, którym ostatnio nie wiedzie się za dobrze. Lech Poznań w trzech ostatnich spotkaniach wywalczył zaledwie punkt i wypadł poza czołową ósemkę. Górnikowi wiedzie się niewiele lepiej. Zabrzanie w ostatnich trzech spotkaniach wywalczyli dwa punkty, ale na własnym stadionie w obecnych rozgrywkach spisują się bardzo dobrze.Górnik u siebie wygrał trzy razy i raz zremisował, a co więcej, nie stracił nawet gola. - W ostatnim sobotnim meczu 10. kolejki PKO Ekstraklasy dojdzie do spotkania dwóch drużyn, którym ostatnio nie wiedzie się za dobrze. Lech Poznań w trzech ostatnich spotkaniach wywalczył zaledwie punkt i wypadł poza czołową ósemkę. Górnikowi wiedzie się niewiele lepiej - przyznał trener Lecha Dariusz Żuraw.

Obie drużyny mają po 12 punktów i sąsiadują ze sobą w tabeli. Zwycięstwo przybliży każdą z nich do czołowej ósemki Ekstraklasy. - Z Lechem na pewno czeka nas ciężkie spotkanie. Zresztą z tego co widzę będąc w Polsce, to nie ma tutaj łatwych gier - przyznał pomocnik Górnika Ishmael Baidoo. - W każdym spotkaniu trzeba walczyć na sto procent swoich możliwości, żeby wyszarpywać punkty. Patrząc na nasze przygotowanie, na to jak prezentujemy się w ostatnich spotkaniach, to jest nadzieja, że będzie dobrze, że osiągniemy korzystny dla nas rezultat.

Mecz Górnik Zabrze - Lech Poznań odbędzie się w sobotę 28.09.2019 o godzinie 20:00. Transmisję TV z tego spotkania przeprowadzi stacja Canal+ Sport. Żaden legalny i darmowy stream online z meczu Górnik - Lech nie będzie dostępny.

Najnowsze