Górnik Zabrze, Marcin Wodecki, Michał Bemben

Górnik Zabrze - Podbeskidzie 3:0. Wejście smoka Wodeckiego, trzy punkty zostają w Zabrzu

2012-04-27 22:54

W pierwszym meczu 28. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Górnik Zabrze pokonał u siebie Podbeskidzie 3:0. Po dość słabej pierwszej połowie, w drugiej gospodarze zdecydowanie zdominowali gości z Bielska-Białej i udowodnili, że są zespołem lepszym. Dwa gole dla Zabrzan strzelił wprowadzony na boisko 20 minut przed końcem spotkania Marcin Wodecki.

1:0 - Prejuce Nakoulma (36. min - rzut karny)
2:0 - Marcin Wodecki (82. min)
3:0 - Marcin Wodecki (85. min)

Składy:

Górnik Zabrze: Witkowski - Magiera, Danch, Telichowski, Olkowski - Nakoulma, Pazdan, Przybylski, Mączyński (79. Marciniak) - Milik (70. Wodecki), Zieliński (87. Barbus)

Podbeskidzie Bielsko-Biała: Bąk - Król, Konieczny, Byrtek, Sokołowski - Patejuk, Reiman (46. Malinowski), Elmalich (67. Rogalski), Ziajka (78. Sacha) - Cohen - Demjan