Jesus Jimenez

i

Autor: Cyfrasport W poprzednim sezonie Jesus Jimenez strzelił 12 goli dla Górnika Zabrze w Ekstraklasie

Górnik Zabrze - Radomiak Radom gdzie oglądać? Górnik - Radomiak transmisja TV stream w Internecie

2021-09-22 13:48

Górnik Zabrze - Radomiak Radom gdzie oglądać? Górnik - Radomiak transmisja TV stream w Internecie. PP Górnik - Radomiak STREAM NA ŻYWO w Internecie. Gdzie obejrzeć Górnik - Radomiak Puchar Polski. Jednym z najciekawszych pojedynków 1/32 finału Pucharu Polski jest starcie Górnika Zabrze z Radomiakiem Radom. Kto wyjdzie z niego zwycięsko? Transmisja Górnik - Radomiak Puchar Polski.

GÓRNIK - RADOMIAK TRANSMISJA

Puchar tysiąca drużyn, jak zwykło się mówić o Pucharze Polski, często zestawia ze sobą ekipy z różnych klas rozgrywkowych. Inaczej jest jednak w przypadku Górnika Zabrze oraz Radomiaka Radom. Obie te drużyny występują na co dzień w PKO Bank Polski Ekstraklasie, teraz natomiast skrzyżują rękawice w krajowym pucharze. W sezon lepiej weszli radomianie, którzy pokonali chociażby Legię Warszawa czy zremisowali z Lechem Poznań. Od ekipy ze Śląska, zwłaszcza po sprowadzeniu Lukasa Podolskiego, wszyscy oczekiwali dużo więcej. Nie oznacza to jednak, że koniecznie będzie miał to przełożenie na nadchodzące starcie w Pucharze Polski. Losy awansu wydają się sprawą otwartą, a w takim przypadku najczęściej o wszystkim decyduje dyspozycja dnia.

GÓRNIK - RADOMIAK STREAM

Mecz Górnik Zabrze - Radomiak Radom rozpocznie się w środę, 22 września o godzinie 14:30. Transmisję telewizyjną na żywo z meczu Górnik - Radomiak przeprowadzi Polsat Sport. Transmisja na żywo w Internecie z meczu Górnik - Radomiak w usłudze Ipla.

Bartosz Kurek murem za Heynenem: Zanim przyszedł, kadra była w rozsypce
Najnowsze