Legia Warszawa

i

Autor: MARCIN GADOMSKI / SUPER EXPRESS

Świąteczne niespodzianki

Gwiazdka i prezenty z gwiazdami Legii. Zobacz, kto wcielił się w rolę Świętego Mikołaja [WIDEO]

2022-12-24 14:07

Wigilia i Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas. W tych wyjątkowych dniach spełniają się wszystkie marzenia. Warszawski klub zaprezentował świąteczny materiał, w którym marzenia dziecka spełniają gwiazdy zespołu. Zobacz, kto wcielił się w rolę Świętego Mikołaja.

Portugalczycy zagrali z młodzieżą

Przypomnijmy, że ostatnio Portugalczycy z Legii - kapitan Josue i Yuri Ribeiro sprawili niespodziankę młodzieży z dwóch warszawskich fundacji. Wzięli udział w ich treningu, a także zagrali z nimi mecz. Radość nastolatków była ogromna. Z kolei bramkarz Dominik Hładun ze świątecznymi paczkami odwiedził bohaterów Powstania Warszawskiego.

Wiem, kim chcę zostać!

Teraz Legia pokazała kolejny świąteczny materiał. Jego bohaterem jest jeden z najmłodszych kibiców Legii. Napisał list do Świętego Mikołaja, w którym zdradził o swoich marzeniach. - Drogi Święty Mikołaju. Byłem z tatą na meczu Legii i już wiem, kim chcę zostać. Chcę być piłkarzem. Święty Mikołaju pomożesz mi? - napisał młody kibic Legii.

Trzech Świętych Mikołajów z Łazienkowskiej

Do jego domu przybyło trzech Świętych Mikołajów z prezentami. W tę roli pokazali się gracze Legii: obrońca Maik Nawrocki oraz pomocnicy - Paweł Wszołek i Bartosz Kapustka. Jak piłkarze stołecznego klubu wypadli w tej akcji i jak zakończyło się ich świąteczne zadanie?

Sonda
Czy Legia awansuje do europejskich pucharów?
Bartosz Kapustka, Maik Nawrocki, Paweł Wszołek

i

Autor: Mateusz Kostrzewa/Legia Warszawa/materiały prasowe Bartosz Kapustka, Maik Nawrocki, Paweł Wszołek
Najnowsze