Jagiellonia będzie grała na Legii z powodu SZPITALA POLOWEGO? Wydano WAŻNE OŚWIADCZENIE!

2020-10-21 9:59 md
Jagiellonia Białystok
Autor: Cyfra Sport Jagiellonia Białystok

We wtorek pojawiły się informacje, jakoby Jagiellonia Białystok miała rozgrywać mecze w roli gospodarza na stadionie Legii Warszawa jeśli na stadionie w stolicy Podlasia powstanie tymczasowy szpital polowy. Czy taki scenariusz faktycznie może mieć miejsce? Istotny głos w tej sprawie zabrał Podlasi Urząd Wojewódzki, który nie pozostawił złudzeń.

Pandemia koronawirusa zbiera coraz to większe żniwo także i w naszym kraju. Powoli zaczyna brakować miejsc dla chorych w poszczególnych szpital, wobec czego władze lokalne myślą o tym jak zwiększyć możliwości przyjmowania wszystkich potrzebujących leczenia. Jedną z najnowszych idei stanowi organizowanie szpitali polowych - tymczasowych miejsc, w których można byłoby rozłożyć łóżka i otoczyć wszystkich hospitalizujących się opieką.

Ekspert ostro o zamknięciu stadionów i hal. Mówi o DZIAŁANIU NA ŚLEPO

A gdzie taki szpital może powstać w Białymstoku? We wtorek pojawiła się informacja, jakoby poważnie rozważana była lokalizacja w postaci stadionu, na którym swoje mecze domowe rozgrywa Jagiellonia. Wówczas "Jaga" musiałaby się przenieść na inny obiekt i w roli gospodarza występować na terenie... Legii Warszawa! Jako że fanów obu ekip łączą antagonistyczne relacje, cała sprawa momentalnie wywołała mnostwo kontrowersji.

Teraz jednak spekulacje uciął Podlaski Urząd Wojewódzki.

Kibice Jagiellonii - nawet jeśli z oczywistych względów póki co nie mogą oglądać swojej drużyny na żywo - mogą odetchnąć z ulgą. "Jaga" w dalszym ciągu w charakterze gospodarza będzie występowała na stadionie w Białymstoku.

Najman powinien dostać NOBLA! Vlog Andrzeja Kostyry
Najnowsze