Jagiellonia Białystok, Przemysław Frankowski

Autor: CYFRA SPORT Przemysław Frankowski

Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia NA ŻYWO. Lotto Ekstraklasa LIVE. Transmisja w TV i STREAM ONLINE

2018-03-17 13:37

Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia LIVE w Internecie. Mecz Jagiellonia - Arka NA ŻYWO. Lotto Ekstraklasa ONLINE w Internecie i STREAM ZA DARMO. Transmisja w TV. Jak Jagiellonia odpowie na efektowne zwycięstwo Lecha Poznań? Piłkarze Ireneusza Mamrota są wciąż liderem ligi, ale tydzień temu w Poznaniu zostali znokautowani przez zespół z Wielkopolski i ich przewaga w tabeli topnieje. Gdzie transmisja w TV z meczu Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia?

Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia LIVE w Internecie. Mecz Jagiellonia - Arka NA ŻYWO. Lotto Ekstraklasa ONLINE w Internecie i STREAM ZA DARMO. Transmisja w TV. Jaga wiosną była bezbłędna. Do wyjazdu do Poznania w pięciu meczach zawodnicy z Podlasia zainkasowali piętnaście punktów i stracili ledwie jednego gola. Doszło do tego, że o graczach Jagiellonii zaczęło się mówić jako o faworytach do tytułu mistrzowskiego. Wszystko zmieniła jednak klęska w Poznaniu aż 1:5 z Lechem, gdzie ekipa Nenada Bjelicy wręcz rozstrzelała lidera Lotto Ekstraklasy.

Zaczęło się znakomicie, w pierwszej połowie to goście częściej bywali na połowie Wielkopolan, ale w drugiej odsłonie na murawie niepodzielnie rządzili już poznaniacy. Białostoczczanie momentami wyglądali na zrezygnowanych, co pokazał między innymi gol Kamila Jóźwiaka. Młody Lechita przyjął sobie piłkę w polu karnym, poprawił, złożył się do uderzenia, a w tym czasie Łukasz Burliga, defensor Jagiellonii, przyglądał się wszystkiemu z wystawioną niedbale nogą.

Arka natomiast wciąż liczy się w walce o ósemkę. W ostatniej kolejce piłkarze z Pomorza przełamali impas i po serii sześciu meczów bez zwycięstwa, pokonali Termalikę Bruk-Bet Nieciecza 4:0. Do ósmego Zagłębia Lubin tracą dwa punkty. Czy w sobotę odrobią część strat?

Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia LIVE. Transmisja w TV

Mecz Jagiellonia - Arka rozpocznie się w sobotę o godzinie 18:00. Transmisja z wydarzenia na antenie Canal+Sport.