Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków STREAM ONLINE. PKO Ekstraklasa: Jagiellonia - Wisła TV NA ŻYWO. Gdzie oglądać mecz Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków w INTERNECIE?

2019-08-23 17:25 DaO
Jagiellonia Białystok
Autor: Cyfra Sport Jagiellonia Białystok

Jagiellonia Białystok - Wisła kraków STREAM ONLINE NA ŻYWO. PKO Ekstraklasa w INTERNECIE. Mecz Jagiellonia - TV NA ŻYWO. Gdzie oglądać mecz Jagiellonia - Wisła? Mecz Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 23.08.2019 w INTERNECIE. Rozpoczęcie 6. kolejki PKO Ekstraklasy będzie miała w Białymstoku. W ciekawie zapowiadającej się rywalizacji Jagiellonia podejmie na własnym obiekcie Wisłę Kraków. Mecz Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków STREAM ONLINE LIVE w INTERNECIE TRANSMISJA TV.

Zarówno Jagiellonia Białystok, jak i Wisła Kraków miały spore powody do zadowolenia po ostatniej serii spotkań. Podopieczni Ireneusza Mamrota przełamali passę trzech meczów bez zwycięstwa i na własnym terenie pokonali Górnik Zabrze 3:1. Biała Gwiazda natomiast niespodziewanie gładko rozprawiła się z dobrze spisującym się ŁKS-em Łódź 4:0. Dlatego w piątkowym spotkaniu możemy spodziewać się kilku bramek.

Faworytem wydaje się być Jagiellonia. W dodatku historia ostatnich spotkań jest na korzyść białostoczan. Jaga niezwykła przegrywać u siebie z Wisłą Kraków. Od 2010 roku zespół z województwa małopolskiego w Białymstoku wygrał tylko trzy razy, w tym raz w Pucharze Polski. Podopieczni trenera Mamrota na pewno będą chcieli utrzymać tę tendencję.

Mecz Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków odbędzie się 23 sierpnia. TRANSMISJA z meczu Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków w TV NA ŻYWO na kanale Canal+Sport oraz Canal+Sport 3. Żaden legalny i darmowy stream online nie będzie dostępny. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:30.

Najnowsze