Jakub Rzeźniczak, Jan Tomaszewski

i

Autor: Paweł Jaskółka / Super Express, Artur Hojny / Super Express Jakub Rzeźniczak, Jan Tomaszewski

Jan Tomaszewski o aferze z Rzeźniczakiem. Porównuje to do Piotra Żyły i Justyny

2022-02-09 15:52

Jan Tomaszewski nie boi się trudnych tematów i kolejny raz zmierzył się z pytaniami czytelników "Super Expressu". Jedno z nich dotyczyło niełatwej kwestii dziecka Jakuba Rzeźniczaka i Magdaleny Stępień. Kilka tygodni temu wyszło na jaw, że chłopczyk zmaga się z ciężką chorobą. W ostatnich dniach rozpoczęto zbiórkę pieniędzy, co spotkało się z wielką dyskusją w sieci. Jan Tomaszewski porównał tę sytuację do afery Piotra Żyły i jego ex-żony Justyny.

Jan Tomaszewski od wielu miesięcy chętnie odpowiada na pytania czytelników "Super Expressu" i widzów kanału Super Express Sport na YouTube. Często mówi nie tylko o samym sporcie czy reprezentacji Polski w piłce nożnej. Jedna z osób była zainteresowana zdaniem legendarnego bramkarza na temat ostatniej dyskusji w sieci na temat sprawy Jakuba Rzeźniczaka i Magdaleny Stępień. Ich dziecko walczy o życie. W internecie dyskutowało na ten temat wiele osób, w tym m.in. celebryta Dziki Trener. Stępień odpowiedziała mu, że "jeśli jej syn umrze, to będzie to między innymi jego wina".

Tomaszewski o sprawie Rzeźniczaka i Stępień

Legendarny polski bramkarz nie miał żadnych wątpliwości, że sprawa niepotrzebnie jest wyciągana w takim stopniu do mediów społecznościowych. - To jest jakieś nieporozumienie. Co innego mówi Kuba Rzeźniczak, a co innego Magda Stępień. Niepotrzebnie ta sprawa zaszła aż tak daleko, że są prane brudy. Pierze się je zawsze w domu. Przypomina mi to trochę sprawę Piotra Żyły i jego byłej małżonki, ale cóż… Ludzie sobie sami taki los gotują - przyznał w rozmowie z dziennikarzem "Super Expressu", Przemkiem Ofiarą.

Zobacz także: Rzeźniczak ciągle płacze, jest wrakiem człowieka. Wstrząsające doniesienia o leczeniu jego syna. Stanowski: "On nie jest MORDERCĄ"!

Sonda
Czy przy zarobkach Rzeźniczaka organizowałbyś zbiórkę na leczenie swojego dziecka?

Jan Tomaszewski szybko zwrócił uwagę na tym, kto na całej sytuacji straci najbardziej. - Co jest w tym wszystkim najgorsze? Że odbywa się to kosztem dziecka i to ono jest najmocniej stratne. Należy mu się pomoc. Nieważne, kto jej udzieli! Brudy pierze się we własnym domu, a nie na zewnątrz - przyznał.

Kim jest Jakub Rzeźniczak?

Jakub Rzeźniczak to piłkarz Wisły Płock. Wcześniej grał w takich klubach jak Karabach Agdam, Legia Warszawa czy Widzew Łódź. Dziewięć razy wychodził na boisko jako reprezentant Polski. Jest pięciokrotnym mistrzem Polski, raz sięgał po mistrzostwo Azerbejdżanu.

Czy rozpoznajesz dziewczyny i żony polskich sportowców?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Czyją żoną jest ta pani?
Anna Lewandowska
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze