PKO BP Ekstraklasa

Autor: Cyfra Sport PKO BP Ekstraklasa

KAPITALNE gole w grupie spadkowej Ekstraklasy [WIDEO]

2020-07-15 1:51

Za nami 36. kolejka grupy spadkowej Ekstraklasy. Wiele się działo w przedostatniej serii. Najważniejsze, że padło kilka niesamowitych goli. Warto zobaczyć te efektowne trafienia naszych ligowców.

Górnik Zabrze jest najlepszym zespołem w grupie spadkowej. Podopieczni trenera Marcina Brosza pokonali na wyjeździe Arkę Gdynia 2:1. W pierwszej połowie niesamowitym strzałem z lewej nogi z dystansu popisał się Michał Koj. Bramkarz gospodarzy Pavels Steinbors był bez szans.

Transferowa ofensywa Lecha Poznań. Szwedzki napastnik będzie gwiazdą Ekstraklasy?

W końcu koszmarną serię dziesięciu meczów bez zwycięstwa przełamał ŁKS, który pokonał Raków Częstochowa 3:2. Dla rywali to już trzecia porażka z rzędu. Finisz ligi ekipa trenera Marka Papszuna ma katastrofalny. Warto odnotować wyrównującą bramkę dla łodzian. Zdobył ją mocnym strzałem zza pola karnego Michał Trąbka w pierwszej połowie. Bramkarz Michał Gliwa był zaskoczony i nawet nie próbował interweniować.

Legia z wielkimi wzmocnieniami przed Ligą Mistrzów? Najnowsze doniesienia z Ł3 [SUPER SPORT]

Wisła Płock zanotowała czwartą wygraną z rzędu. Nafciarze zrewanżowali się Koronie Kielce za porażkę z sezonu zasadniczego. Teraz zwyciężyli 3:1, a błysnął w ich szeregach Dawid Kocyła. Ten młody pomocnik 23 lipca będzie obchodził urodziny. Skończy 18 lat. W tym roku trafił z Bełchatowa do Wisły i w 10 występach (cztery w pierwszym składzie) zdobył trzy bramki. Trzeba podkreślić, że to obiecujący wynik. Z Koroną trafił dwa razy i potrzebował na to trzech minut. Przy drugiej próbie bramkarz Marek Kozioł po jego strzale przepuścił piłkę między nogami.