Kompromitujące zagranie piłkarzy Legii Warszawa. Kibice zwrócili na to uwagę, co za żenada

2021-12-06 18:55
Legia Warszawa
Autor: screen/canal+sport

Legia Warszawa nie wróciła na właściwe tory. Mimo wygranej z Jagiellonią Białystok i Motorem Lublin "Wojskowi" dalecy są od wyjścia ze strefy spakowej Ekstraklasy, a przegrana z Cracovią dobitnie pokazała, że przed mistrzem Polski jeszcze długa praca, jeśli chce wrócić na dobre tory. Kibice tuż po spotkaniu zwrócili uwagę na jedno z bardziej nieudolnych zagrań piłkarzy "Wojskowych", które może wywoływać jedynie śmiech politowania.

Legia Warszawa nie opuściła wczoraj Krakowa w dobrych humorach. Mimo zapowiedzi odzyskania formy "Wojskowi" ponieśli sromotną porażkę z Cracovią, która udowodniła, że drużynie Marka Gołębiewskiego brakuje jeszcze wiele do osiągnięcia dyspozycji, która pozwoliłaby marzyć o wywalczeniu miejsca promowanego grą w europejskich pucharach na koniec sezonu. W trakcie spotkania fani zauważyli jedną z najgorszych akcji Legii, która obiegła internet. Takich widoków w świecie profesjonalnej piłki nożnej nie powinniśmy widzieć.

Tak Bartosz Kurek nazywa piękną ukochaną. Liścik siatkarza dostał się do internetu, wszystko wyszło na jaw

Legia Warszawa przegrywa z Cracovią. Piłkarze na celowniku

Nie da się ukryć, że gra Legii przeciwko "Pasom", była daleka od ideału. Zawodnicy popełniali błąd za błędem i ich postawa daleka była od walecznej. Dowodzi tego sytuacja, w której piłkę w kontrataku przejął Kacper Skibicki, który zmuszony był do biegu z piłką, nie mogąc znaleźć partnera chętnego do dogrania. Ostatecznie, futbolówka została przekazana do Josue, który nie mógł opanować złości w związku z tym, że żaden z jego kolegów nie kwapił się do gry w ataku. Nagranie sytuacji obiegło internet i stało się wśród internautów prawdziwym symbolem postawy "Wojskowych" w ostatnich miesiącach.

Justyna Żyła wyczekuje wraz z córką. Już zaraz się zacznie, zdjęcie mówi wszystko

Aby zobaczyć zdjęcia piłkarzy Legii Warszawa z meczu przeciwko Leicester City, przejdź do galerii poniżej.

Legia Warszawa nadal w strefie spadkowej. Kiedy odbuduje formę?

Nie da się ukryć, że Legia Warszawa znajduje się w poważnych tarapatach. Od dawna znajduje sie w strefie spadkowej i kibice zachodzą w głowę, kiedy dojdzie do poprawy. Wydaje się bowiem, że jedyną drogą dla Legii, aby móc marzyć o grze w europejskich pucharach w sezonie 2022/2023 jest zwycięstwo w Pucharze Polski, co też nie będzie proste, zważając na fakt, że w grze o trofeum pozostaje Raków Częstochowa, czy Lech Poznań. Kibice klubu z Warszawy bardzo liczą więc na to, że drużynę jak najszybciej obejmie Marek Papszun, jednak nie wiadomo, czy obecny trener "Medalików" będzie dostępny dla "Legionistów" już od rundy wiosennej.

Sonda
Czy Legia Warszawa spadnie z PKO BP Ekstraklasy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze