Korona Kielce - Zawisza

Autor: CYFRASPORT

Korona - Zawisza 1:1. Podział punktów w Kielcach

2014-03-14 21:00

Korona Kielce zremisowała na własnym boisku z Zawisza Bydgoszcz 1:1. Gospodarze kończyli mecz w dziesiatkę, po tym jak czerwoną kartkę ujrzał w 75. minucie Pilipczuk.

Jako pierwsi na prowadzenie wyszli piłkarze Korony Kielce. W 13. minucie zakotłowało sie w polu karnym gościu. Stojący w bramce Zawiszy Kaczmarek poradził sobie z dwoma strzałami z bliskiej odległości, jednak przy trzeciej próbie Dejmeka był juz bezradny.

Wyrównanie przyszło dopiero w 81. minucie, kiedy to, do wybitej przez obrońców piłki, dopadł przed polem karnym Ziajka i mocnym strzałem umieścił piłkę w siatce.

Kilka chwil wcześniej z boiska wyleciał Pilipczuk. Gracz gospodarzy ostro zaatakował rywala w walce o piłkę i słusznie obejrzał czerwoną kartkę.

Korona - Zawisza 1:1
Bramki: Dejmek (13. min.) - Zjajka (81. min.)