Lech - Raków TRANSMISJA TV NA ŻYWO. PKO Ekstraklasa: Lech Poznań - Raków Częstochowa STREAM ONLINE w Internecie. GDZIE OGLĄDAĆ Lech - Raków ONLINE i TV Na jakim programie Lech - Raków 22.11.2020

2020-11-22 8:17 md
Jakub Kamiński, Lech Poznań
Autor: Cyfra Sport Jakub Kamiński

PKO Ekstraklasa: Lech Poznań - Raków Częstochowa TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Mecz LECH - RAKÓW STREAM ONLINE w Internecie. TRANSMISJA LIVE Lech - Raków. GDZIE OGLĄDAĆ Lech - Raków w TV Na jakim programie MECZ Lech Poznań - Raków Częstochowa 22.11.2020. GDZIE OBEJRZEĆ mecz Lech - Raków? Lech Poznań bardzo obiecująco radzi sobie w Lidze Europy, ale aby na zespole nie ciążyła coraz większa presja, musi punktować także i w rozgrywkach krajowych. Teraz "Kolejorz" będzie gościł rewelację PKO Ekstraklasy, Raków Częstochowa. Kto wygra w stolicy Wielkopolski? TRANSMISJA TV NA ŻYWO Lech - Raków STREAM ONLINE.

LECH - RAKÓW GDZIE OGLĄDAĆ MECZ W TV

"Kolejorz" spisuje się naprawdę ciekawie w Lidze Europy. Po wygranej ze Standardem Liege może liczyć nawet na to, że do końca uda mu się powalczyć o awans do 1/16 finału. To jednak tylko jedna strona medalu - drugą stanowi postawa w PKO Ekstraklasie. A ta w przypadku poznaniaków jest daleka od ideału. Drużyna zajmuje pozycję w dolnej połowie tabeli i musi szybko poprawić tę sytuację, aby presja nie zwiększała się coraz mocniej. Łatwo o to nie będzie, gdyż w stolicy Wielkopolski pojawi się rewelacyjny lider z Częstochowy - Raków. Trudno jednoznacznie wskazać przed pierwszym gwizdkiem, kto ma większe szanse na zainkasowanie kompletu punktów. A to zwiastuje zatem gigantyczne emocje i aż szkoda, że na stadionie nie mogą pojawić się kibice!

LECH RAKÓW STREAM ONLINE W INTERNECIE

Mecz PKO Ekstraklasy Lech Poznań - Raków Częstochowa rozpocznie się w niedzielę, 22 listopada o godzinie 12:30. TRANSMISJA TV NA ŻYWO z meczu Lech - Raków w stacji telewizyjnej Canal+ Sport. STREAM ONLINE w Internecie z meczu Lech - Raków ZA DARMO nie będzie dostępny, można go natomiast wykupić w usłudze nC+ GO.

Najnowsze