Lechia Gdańsk - Korona Kielce STREAM ONLINE NA ŻYWO Ekstraklasa: Lechia - Korona STREAM LIVE w INTERNECIE Gdzie oglądać mecz Lechia - Korona TRANSMISJA TV

2019-09-21 10:42 KZ
Lechia Gdańsk
Autor: Cyfra Sport Lechia Gdańsk

Lechia Gdańsk - Korona Kielce TV NA ŻYWO TRANSMISJA. PKO Ekstraklasa: Lechia - Korona STREAM ONLINE LIVE. GDZIE OGLĄDAĆ mecz Lechia Gdańsk - Korona Kielce 21.09.2019 NA ŻYWO w INTERNECIE. Lechia Gdańsk w sobotę będzie miała okazję zmniejszyć stratę do czołówki. Czy podopieczni Piotra Stokowca staną na wysokości zadania i pokonają Koronę? Mecz Lechia Gdańsk - Korona Kielce TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Gdzie oglądać mecz Lechia - Korona STREAM ONLINE W INTERNECIE?

W drugim sobotnim meczu 9. kolejki PKO Ekstraklasy Lechia Gdańsk podejmie Koronę Kielce. Dla podopiecznych Piotra Stokowca będzie to dobra okazja do doskoczenia do czołówki tabeli. Korona bowiem spisuje się w obecnym sezonie bardzo słabo. Kielczan po raz pierwszy poprowadzi jednak nowy trener, Słowak Mirosław Smyła i być może zadziała efekt „nowej miotły”.

- Nie ukrywam, że z dużą pokorą podchodzimy do meczu z Lechią. Ta odpowiedzialność, dyscyplina gry zespołu w defensywie i mądrość w ofensywie, te dwie rzeczy muszą grać przez cały mecz, a nie przez ileś minut, a później często zdarza się indywidualny błąd – podkreślił szkoleniowiec Korony.

Lechia w obecnym sezonie gra w kratkę, ale powoli odzyskuje dobry rytm. W ostatnich trzech meczach gdańszczanie zdobyli 7 punktów. - Środowe spotkanie Legii Warszawa w Płocku z Wisłą pokazuje, że do wszystkiego trzeba podchodzić z dużą pokorą. Są mecze-pułapki, które wydają się z pozoru proste, ale dla drużyn pretendujących do wyższych lokat są to najtrudniejsze mecze. I takie właśnie spotkanie czeka nas w sobotę – zaznaczył Piotr Stokowiec, który kilka dni wcześniej przedłużył kontrakt z Lechią  do 2020 roku. – Jesteśmy zespołem, który prezentował równą i wysoką formą, a ostatnie zwycięstwa dodały nam skrzydeł, jednak z dużą ostrożnością podchodzimy do rywalizacji z Koroną – dodał.

Transmisja w TV meczu Lechia – Korona będzie dostępna na kanale Canal+ Sport. Początek spotkania Lechia – Korona zaplanowano na godzinę 17:30 21 września 2019 roku. Żaden legalny i darmowy stream online nie będzie dostępny.

Najnowsze