Legenda o transferze młodej gwiazdy Lecha Poznań. Nie przebije się w Anglii?

2020-12-01 17:45 MaSz
Mirosław Okoński chory
Autor: PRZEMYSŁAW SZYSZKA/SUPER EXPRESS Mirosław Okoński

Mirosław Okoński to legenda Lecha Poznań. Był uwielbiany przez kibiców na Bułgarskiej. Teraz słynny piłkarz obserwuje poczynania wicemistrza Polski. Ocenił transfer młodej gwiazdy zespołu Jakuba Modera do angielskiego Brighton.

Pomocnik Jakub Moder to objawienie tego roku. Przebojem wdarł się do składu Lecha, z którym w ubiegłym sezonie wywalczył wicemistrzostwo Polski. Piłkarz zrobił tak duży progres, że został zauważony przez skautów zagranicznych klubów. Ostatecznie za 11 mln euro został sprzedany do Brighton, który od razu wypożyczył go do poznańskiej drużyny. Jednak klub Premier League w każdej chwili może skrócić wypożyczenie i ściągnąć zawodnika na wyspy. Niewykluczone, że już zimą przeniesie do Brighton. Dodajmy, że to najwyższy transfer w historii Ekstraklasy. Czy poradzi sobie w lidze angielskiej? Zadebiutował także w reprezentacji Polski.

Polak może odejść z klubu wyłącznie za KOSMICZNĄ KWOTĘ! Ta suma po prostu SZOKUJE

Legenda Lecha - Mirosław Okoński przygląda się poznańskim zawodnikom. W rozmowie w tygodniu "Piłka nożna" wypowiedział się na temat przenosin utalentowanego piłkarza do Brighton. - Kuba to dobry zawodnik, choć mam wątpliwości, czy sobie poradzi w Anglii. Lepsza dla niego byłaby Hiszpania, Włochy, a na pewno Bundesliga - stwierdził Okoński. - Oglądam dużo Premier League i widzę, jak się tam szybko gra. Moder lubi przyjąć piłkę, podać, uderzyć, ale nie biega tak, jak się wymaga tego w Anglii - zaznaczył legendarny piłkarz Lecha na łamach tygodnika "Piłka nożna".

Łukasz Piszczek w sztabie Jerzego Brzęczka?! ZASKAKUJĄCE informacje

Jakub Moder
Autor: Cyfrasport Jakub Moder w meczu z Legią Warszawa
Najnowsze