Legia Warszawa podjęła decyzję w sprawie trenera?! Sensacyjne informacje, klamka zapadła

2021-12-04 14:23
Marek Papszun
Autor: Cyfra Sport Marek Papszun

Kwestia obsady ławki trenerskiej Legii Warszawa wzbudza gigantyczne emocje. Największym respektem włodarzy mistrzów Polski cieszy się obecny szkoleniowiec Rakowa Częstochowa, Marek Papszun. Póki co pozostaje on jednak związany kontraktem z Rakowem Częstochowa. Szefostwa warszawian ma to jednak nie powstrzymać.

Najwięksi pesymiści zapewne opracowaliby bardziej łagodny scenariusz dla Legii Warszawa na pierwszą połowę obecnego sezonu. Tymczasem wszystko jest dla mistrzów Polski brutalne. Serię siedmiu kolejnych porażek w PKO Bank Polski Ekstraklasie udało im się przerwać dopiero w ubiegłym tygodniu dzięki pokonaniu na własnym stadionie 1:0 Jagiellonii Białystok. Mimo to ogólny obraz uczestników Ligi Europy pozostaje naprawdę bardzo kiepski.

ZOBACZ TEŻ: O tym w przypadku Roberta Lewandowskiego się nie mówi. Legenda zwróciła uwagę, to kluczowe

Coraz głośniej zatem kibice i eskperci zastanawiają się nad tym, który szkoleniowiec może objąć stery przy Łazienkowskiej i zaprowadzić drużynę do porządku. Szef Legii, Dariusz Mioduski, w wywiadzie udzielonym oficjalnej stronie klubowej poinformował, że jego faworytem jest Marek Papszun. Nieoficjalnie mówi się, że aktualny szkoleniowiec Rakowa mógłby liczyć w Warszawie na wypłatę rzędu 250 tysięcy złotych miesięcznie, co jest kwotą kosmiczną jak na polskie warunki!

Sonda
Czy Marek Papszun obejmie Legię Warszawa?

Według ustaleń "Interii", klamka zapadła. Legia zamierza wykazać się wielką cierpliwością i poczekać na Marka Papszuna nawet do lata, kiedy to wygaśnie umowa szkoleniowca z Rakowem Częstochowa. Wicemistrzowie Polski niechętnie zapatrują się na podjęcie rozmów o odejściu trenera zimą, a zatem konieczne będzie odłożenie w czasie startu pracy Papszuna w Warszawie o kilka miesięcy. Tak czy inaczej, wszystko ma doprowadzić do zatrudnienia szkoleniowca w stolicy Polski.

Alicja Tchórz dalej w formie. Teraz zdobywa medale na MP
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze