Legia Warszawa podjęła decyzję ws. Bartosza Kapustki! Pomocnik zostaje na dłużej, mamy potwierdzenie z klubu

2022-01-14 19:02
Bartosz Kapustka
Autor: Cyfra Sport Bartosz Kapustka

25-letni Bartosz Kapustka będzie piłkarzem Legii, co najmniej do czerwca 2023 troku. Warszawski klub skorzystał z opcji przedłużenia umowy.

Informację o tym, że umowa będzie jeszcze obowiązywała przez 1,5 roku podał portal legia.net. Legia czekała do samego końca z decyzją o przedłużeniu kontraktu, ale zrobiła to w ostatnich dniach. Według legia.net piłkarz też złożył podpis na aneksie do umowy. 14-krotny reprezentant Polski trafił do Legii z Leicester City w sierpniu 2020 roku. Natomiast od lipca ubiegłego roku leczy kontuzję, jakiej doznał w niecodziennych okolicznościach w czasie meczu eliminacyjnego do Ligi Mistrzów w Florą Tallin. Kapustka po strzeleniu gola, tak celebrował jego zdobycie, że doznał zerwania więzadeł krzyżowych przednich w kolanie. Podczas zabiegu miał też oczyszczoną łękotkę, co sprawiło, że rehabilitacja się wydłużyła i trwa do tej pory. Właśnie dzisiaj piłkarz miał dołączyć do zespołu, który przygotowuje się w Dubaju do rundy wiosennej ekstraklasy. Kapustka w barwach Legii zdołał rozegrać łącznie 36 meczów w których strzelił 4 gole i zanotował 4 asysty.

Kto śladami Matty’ego Casha? To oni są blisko reprezentacji Polski

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze