Kacper Tobiasz

i

Autor: Cyfra Sport Kacper Tobiasz

Ważne informacje!

Legia wystąpi bez gwiazdy na hitowe starcie z Widzewem? Mamy komunikat klubu, niepokojące informacje

2023-02-21 20:29

Legia Warszawa już w piątek rozegra hitowe starcie z Widzewem w Ekstraklasie. Okazuje się, że drużyna "Wojskowych" może w meczu wystąpić bez jednej ze swoich największych gwiazd, która zmaga się z urazem. Te informacje, przekazane bezpośrednio przez warszawski klub, nie są dobre dla jego kibiców.

Już w piątek 24 lutego 2023 roku będziemy świadkami prawdziwego piłkarskiego święta. W hitowym starciu wystąpią naprzeciw sobie Widzew Łódź i Legia Warszawa. W polskim klasyku zabraknąć może jednak gwiazdora klubu  z ulicy Łazienkowskiej, Kacpra Tobiasza, który zmaga się z urazem, którego nabawił się w trakcie starcia "Legionistów" w meczu z Piastem Gliwice. Informację za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych potwierdziła sama drużyna z Łazienkowskiej.

Legia bez gwiazdy na mecz z Widzewem? Złe wiadomości dla kibiców z Warszawy

Nie da się ukryć, że jedną z najjaśniejszych postaci Legii Warszawy w tym sezonie był jej bramkarz, Kacper Tobiasz. Zawodnik zrobił bardzo duże wrażenie także na selekcjonerze Czesławie Michniewiczu, który wziął go na mundial w Katarze w roli bramkarza z którym trenowali reprezentanci Polski. Niestety dla kibiców Legii, ich piłkarz będzie najprawdopodobniej nieobecny trakcie hitowego spotkania z Widzewem.

- Kacper Tobiasz doznał urazu barku w trakcie meczu z Piastem Gliwice. Obecnie jest pod opieką sztabu medycznego i po dwudniowych badaniach przechodzi odpowiednie zabiegi. Jego występ w piątkowym spotkaniu z Widzewem Łódź jest zagrożony - czytamy w oświadczeniu klubu.

Sonda
Czy Legia zdobędzie w sezonie 22/23 mistrzostwo Polski?
Najnowsze