Lukas Podolski

i

Autor: Cyfra Sport Lukas Podolski

Padły mocne słowa!

Lukas Podolski nie mógł się powstrzymać po meczu Górnika! Zaczął przeklinać, "trzeba na*******ać"!

2023-03-18 12:00

Lukas Podolski postanowił zabrać głos po meczu swojego Górnika Zabrze z Wisłą Płock. Mistrz świata z 2014 roku, który występuje w drużynie "Trójkolorywych" skomentował wyjątkowo wyrównany mecz z "Nafciarzami" i aż zaklnął. Padły mocne słowa!

Lukas Podolski postanowił odnieść się do wyniku swojej drużyny w starciu z Górnikiem Zabrze. Ekipa ze Śląska rozegrała bardzo wyrównany mecz z Nafciarzami i wygrała 3:2, a duża w tym rola byłego reprezentanta Niemiec, który strzelił dwie bramki. Sam piłkarz zabrał głos po spotkaniu i aż użył przekleństwa. Padły mocne słowa.

Lukas Podolski zaklnął po meczu Górnika Zabrze. Padły mocne słowa

Mimo że Górnik Zabrze wygrał, to nadal znajduje się blisko strefy spadkowej z Ekstraklasy. Napastnik Górnika, Lukas Podolski, tuż po meczu zabrał głos i stwierdził mocno, że drużyna "Trójkolorowych" nie jest jeszcze w miejscu, które jest satysfakcjonujące.

- Jeszcze nic nie jest uratowane i długi sezon przed nami. Przed nami będą jeszcze ciężkie mecze i trzeba dalej walczyć, bo dalej jesteśmy tam, gdzie nie powinniśmy (...)  Dobrze, że są trzy punkty przed przerwą na kadrę. Gdyby ich nie było, to w przerwie nie byłoby łatwo. Trzeba dalej trenować, napier***ać, wierzyć w siebie i grać następne mecze tak jak dzisiaj, to myślę, że nam się uda - powiedział Lukas Podolski.

Sonda
Czy Lukas Podolski powinien po zakończeniu kariery boiskowej zostać prezesem Górnika?
Najnowsze