Lukas Podolski

i

Autor: Cyfra Sport Lukas Podolski

Przyszłość Podolskiego

Lukas Podolski przekazał ważną informację! Chodzi o zakończenie jego kariery

2023-03-10 17:57

W połowie 2021 roku Lukas Podolski spełnił zapowiedzianą deklarację i podpisał kontrakt z Górnikiem Zabrze. Były reprezentant Niemiec wielokrotnie zachwycał swoimi umiejętnościami kibiców "Trójkolorowych". 37-latek w rozmowie z portalem "slazag.pl" zdradził informację na temat przyszłości na murawie, zaznaczając że zdaje sobie sprawę z upływającego czasu.

Lukas Podolski jest najbardziej utytułowanym zawodnikiem, który występuje w PKO Ekstraklasie. Były reprezentant Niemiec jest mistrzem świata z 2014 roku i przez wiele lat regularnie występował w kadrze naszych zachodnich sąsiadów. 37-latek w połowie 2021 roku dotrzymał słowa i podpisał kontrakt z Górnikiem Zabrze. Dzięki swoim umiejętnościom nabytych na największych wydarzeniach piłkarskich, Podolski niejednokrotnie zachwycił kibiców "Trójkolorowych". W sezonie 2022/2023 "Poldi" wpisał się dwukrotnie na listę strzelców, ponadto dołożył do tego siedem asyst. Jednym z najbardziej widowiskowych trafień jest na pewno to z meczu z Pogonią Szczecin, gdzie były reprezentant Niemiec pokonał bramkarza z połowy boiska.

Podolski zdradził, kiedy zakończy karierę? Szczere wyznanie byłego reprezentanta Niemiec

Podczas rozmowy z portalem "slazag.pl", Podolski wypowiedziała się na temat swojej przyszłości. - Nie zagrałem w życiu stu meczów, tylko 800 albo 900. Te wszystkie sezony ligowe, turnieje, mistrzostwa z reprezentacją Niemiec... Mieszkanie w hotelach... A gdzie życie prywatne? Bywało, że swojej rodziny nie widziałem po parę tygodni - rozpoczął 37-latek.

Były reprezentant Niemiec wspomniał, kiedy może zakończyć karierę. - Może gdy stadion będzie dokończony i gotowy z czwartą trybuną, to wtedy. Przed starością nikt nie ucieknie, kiedyś przyjdzie taki moment, kiedy trzeba będzie to zauważyć. Z Górnikiem na razie nie rozmawialiśmy o przedłużeniu kontraktu, przyjdzie na to czas - przekazał Podolski.

W marcu 2016 roku został otwarty stadion Górnika, jednak nadal nie powstała czwarta trybuna, na którą ogłoszono przetarg 6 marca na dokończenie budowy stadionu.

Sonda
Czy Lukas Podolski jest najwybitniejszym piłkarzem w historii Ekstraklasy?
Podolski wrócił do domu. Tak przywitali go kibice Górnika Zabrze
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze