Lukas Podolski

i

Autor: Cyfra Sport Lukas Podolski

Lukas Podolski wyjechał z Polski! Opuścił Zabrze w specjalnym celu, nie mógł ukryć uśmiechu

2022-05-25 11:49

Lukas Podolski postanowił opuścić Polskę po zakończonym sezonie w barwach Górnika Zabrze. Były napastnik reprezentacji Niemiec wyjechał do Niemiec w specjalnym celu. Na mediach społecznościowych byłego piłkarza FC Koeln i mistrza świata z 2014 roku pojawił się wielki uśmiech.

Lukas Podolski ma za sobą wyjątkowo udany sezon. Były piłkarz reprezentacji Niemiec po latach spełnił swoją obietnicę i zjawił się w drużynie Górnika Zabrze, w której to popisywał się pięknymi bramkami, stając się prawdziwym liderem drużyny Jana Urbana. Tuż po skończeniu rozgrywek w Ekstraklasie, zawodnik opuścił Polskę i wyjechał do swojej drugiej ojczyzny. Okazuje się, że wizyta Podolskiego w rodzimej Kolonii miała specjalny cel, a on sam nie mógł opanować uśmiechu.

35. urodziny. Kamil Stoch o wyznaczaniu nowych celów i radości ze skoków. Szczere wyznanie mistrza [TYLKO U NAS]

Lukas Podolski wyjechał z Polski. Zaliczył tu bardzo udany sezon

W trakcie rozgrywek sezonu 2021/2022 Lukas Podolski pokazał wielką klasę w barwach Górnika Zabrze, zaliczając 27 występów, w których zanotował 8 bramek. Nic dziwnego, że kibice "Trójkolorowych" bardzo chcieli, aby Niemiec z polskim paszportem pozostał przy alei Roosevelta i pomógł drużynie także w kolejnych rozgrywkach. Ostatecznie, Podolski przedłużył kontrakt, jednak tuż po zakończeniu rozgrywek w Polsce wyjechał do Niemiec. Powód wizyty w rodzinnej Kolonii został wyjaśniony przez samego napastnika za pośrednictwem mediów jego społecznościowych. Nie mógł ukryć uśmiechu!Piotr Żyła przekazał fanom świetną wiadomość. Nie mógł ukryć wielkiej radości, fani już nie mogą się doczekać

Aby zobaczyć, jak wygląda restauracja Lukasa Podolskiego, przejdź do galerii poniżej.

Podolski wyjechał z Polski. Miał specjalny cel

Okazuje się, że powodem wizyty Lukasa Podolskiego w Niemczech jest odwiedzenie jego lokalu w Niemczech. Piłkarz już wielokrotnie pokazywał zdjęcia, na którym sam nadzoruje pracę placówki, która specjalizuje się w podawaniu jednego z najsmaczniejszych kebabów na terenie Kolonii. Jak widać, zawodnik nie skupia się wyłącznie na własnej karierze piłkarskiej, ale także na biznesie, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród mieszkańców miasta, a także turystów.

Sonda
Czy Lukas Podolski powinien po zakończeniu kariery boiskowej zostać prezesem Górnika?
Podolski wrócił do domu. Tak przywitali go kibice Górnika Zabrze
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze