Michał Nalepa przymierzył z rzutu wolnego! Kapitalny gol pomocnika Arki w Kielcach [WIDEO]

2020-07-03 23:58 Marcin Szczepański
Michał Nalepa, Arka Gdynia
Autor: Cyfrasport Michał Nalepa, Arka Gdynia

Wprawdzie to było kapitalne uderzenie pomocnika Arki, ale jednak nie wystarczyło do zwycięstwa. Gdynianie tylko zremisowali 1:1 na wyjeździe z Koroną w 34. kolejce Ekstraklasy (grupa spadkowa). Warto zobaczyć jak Michał Nalepa cudownie wykonał rzut wolny. Jego trafienie opublikował kanał Ekstraklasy na youtube.

Najwyraźniej Michał Nalepa oglądał ostatnie wyczyny asa Korony. W poprzednich spotkaniach to właśnie pomocnik gospodarzy Petteri Forsell popisywał się pięknymi strzałami z rzutów wolnych. Tym razem Fin gola nie strzelił. Teraz w jego stylu przymierzył pomocnik Arki, który na początku spotkania mocnym i precyzyjnym strzałem z rzutu wolnego pokonał bramkarza kielczan. Piłka odbiła się od poprzeczki i wpadła do bramki Korony. Trzeba przyznać, że wyszedł mu znakomity strzał. To jego szósty gol w tym sezonie Ekstraklasy.

Tak Alon Turgeman zapewnił Wiśle Kraków utrzymanie w Ekstraklasie [WIDEO]

Jednak graczom Arki nie udało się wygrać w Kielcach. W końcówce stracili bramkę. To może być dla nich kosztowna strata, bo teraz ich los zależy od Wisły Płock. Arka zajmuje w lidze czternaste miejsce i traci do Nafciarzy osiem punktów. Z kolei zawodnicy Korony już przed spotkaniem wiedzieli, że zostali zdegradowani z ligi. Stało się to w wyniku wygranej Wisły Kraków 2:1 z ŁKS-em Łódź.

Przypomniał się Rafał Kurzawa. Gol polskiego pomocnika w Danii [WIDEO]

Najnowsze