Mistrz wzmacnia kadrę. Młodzieżowy reprezentant Polski dołączył do Legii

2021-06-15 16:17
Maik Nawrocki
Autor: Mateusz Kostrzewa/Legia.com, materiały prasowe Maik Nawrocki

Legia Warszawa poznała rywala w I rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Ekipa z Łazienkowskiej zmierzy się z Bodoe/Glimt. To mistrz Norwegii i aktualny lider rozgrywek. Przed nowym sezonem warszawski klub wzmacnia kadrę. Teraz do drużyny trenera Czesława Michniewicza dołączył nowy zawodnik. To młodzieżowy reprezentant Polski.

Nowym zawodnikiem Legii został Maik Nawrocki. Trafił do Legii na zasadzie wypożyczenia z Werderu Brema. Umowa obowiązuje do końca rozgrywek. Mistrz Polski zagwarantował sobie prawo pierwokupu. W tym roku młodzieżowy reprezentant Polski występował w Warcie Poznań, gdzie zagrał trzy mecze w lidze. - To młody, ale już dobrze ukształtowany piłkarz, młodzieżowy reprezentant Polski, który w Legii będzie walczył o miejsce w pierwszym składzie. Ma duży potencjał i liczę, ze przy Łazienkowskiej jeszcze bardziej się rozwinie - zapowiedział Radosław Kucharski, dyrektor sportowy Legii cytowany przez oficjalną stroną warszawskiej drużyny.

Legia Warszawa poznała rywala w el. Ligi Mistrzów. Dobra wiadomość przed meczami!

Legia to najlepsze miejsce

Jak Maik Nawrocki widzi swoją przyszłość na Łazienkowskiej? - Mam poczucie, że Legia to najlepsze miejsce, żeby zrobić następny krok w moim rozwoju - wyznał młody gracz w rozmowie z oficjalną stroną Legii. - To największy klub w Polsce, znany w Europie, z bardzo dobrą infrastrukturą. Znam również sztab trenerski, z którym spotkałem się w reprezentacji U21 i wiem, że pracuje na wysokim poziomie. Mam zagwarantowane dobre warunki, żeby moja kariera przebiegała w optymalny sposób - zaznaczył Maik Nawrocki.

Inicjatywa kibiców mistrza Polski. Chcą zbudować boisko legendzie Legii

Maik Nawrocki
Autor: Mateusz Kostrzewa/Legia.com, materiały prasowe Maik Nawrocki i Radosław Kucharski
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze